NİKON ULUSLAR ARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI

Konu: “Görüntünün Kalbi” ve “Benim Dünyam”
Bu yıl 32. si düzenlenen Nikon Uluslararası Fotoğraf Yarışması iki farklı tema ile yarışmayı başlatıyor.
Tarih: Başvuruları ise 1 eylül ile 30 kasım arasında yapılacak.Posta ile gönderilecek katılımların en geç 30 Kasım günü teslim ulaşmış olması gereklidir. Internet yoluyla yapılacak başvurular 30 Kasim 2006 saat 24:00’e (Japonya saati ile) kadar kabul edilcektir.

Nasıl Katılabilirim?
Konvansiyonel posta ile gonderilecek katılımlar:

APS, 35mm veya dijital fotograf makinleri ile çekilmiş Siyah Beyaz veya renkli baskılar kabul edilecektir. Orta veya büyük format kameralar ile çekilmiş görüntüler kabul edilmeyecektir. Görüntü işleme yazılımları ile dijital ortamda işlenmiş fotoğraflar kabul edilir.
Her katılımcı, her kategoriye maksimum 2 baskı ile katılabilir. Baskı boyuları 19x24cm ile 28×36 cm arasında olmalıdır.
Katılımcıların fotoğrafları ile beraber 10 Temmuz itibaren Nikon yetkili satıcılarından temin edilecek form ile göndermeniz gereklidir.

JPEG olarak internetten gönderilecek katılımlar:
Dijital fotograf makineleri çekilmiş veya APS ve 35mm filmden taranmış Siyah Beyaz veya renkli JPEG fotoğraflar kabul edilecektir,. Orta veya Büyük format dijital fotograf makineleri ile çekilmiş fotograflar kabul edilmeyecektir. Dijital olarak işlenmiş fotograflar kabul edilecektir. Her katılımcı, her kategoriye maksimum 2 baskı ile katılabilir. Maksimum dosya boyutu 3 MB’ı geçmemelidir.

Bu yazımızı okuyan 805. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir