Michael Jackson’ı doktoru öldürdü

Dedektifler, pop kralının son özel doktoru Conrad Murray tarafından “Propofol” adlı güçlü bir anestezi ilacı reçete edilerek öldürüldüğüne inanıyor.Amerikan AP ajansı, Los Angeles’taki Michael Jackson’ın (50) ölümünü soruşturan polis kaynaklarına dayandırdığı haberinde, dedektiflerin pop kralının son özel doktoru Conrad Murray tarafından “Propofol” adlı güçlü bir anestezi ilacı reçete edilerek öldürüldüğüne inandıklarını bildirdi

Haberde, Los Angeles polisinin Doktor Murray’nin (51) ölümünden hemen önce Jackson’a verdiği ilacın, sanatçının ölümüne yol açmış olabileceği sonucuna vardığı belirtildi.

Jackson’ın uyumak için düzenli biçimde “Diprivan” olarak da bilinen Propofol ilacını kullandığı belirtiliyordu. Söz konusu anestezi ilaçları hastalara büyük ameliyatlardan önce veriliyor.

 Polis, Jackson’ın evinde Propofol şişeleri bulmuştu. Jackson’ın yakınları 3 yıldan beri Jackson’ın özel bakımını üstlenen Dr. Murray’ı sanatçının ölümünden sorumlu tutmuştu. Dr. Murray’ın avukatı ise doktorun Jackson’ın ölümüne yol açabilecek herhangi bir ilaç reçete ve tavsiye etmediğini söyledi.

Bu yazımızı okuyan 920. takipçimizsiniz.

_Genç _Yolcu_

GencYolcu.com Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir