Mezarında bile kazanan ünlüler

Forbes dergisinin, ölümünden sonra bile kazanan ünlüler listesinin ilk sırasını bu yıl 275 milyon dolarlık gelirle pop yıldızı Michael Jackson aldı.

Habere göre, Jackson’ın geliri, 12 kişilik listedeki diğer ünlülerin toplam kazancını geçti.

Listenin ikinci sırasında rock efsanesi Elvis Presley 60 milyon dolarla bulunurken, “Yüzüklerin Efendisi”nin yazarı J. R. R. Tolkien 50 milyon dolarla üçüncü sırayı aldı.

Charlie Brown ve Snoopy’nin yaratıcı Charles Schulz 33 milyon dolarlık kazançla dördüncü olurken, eski Beatles üyesi John Lennon 17 milyon dolarla beşinci sıraya yerleşti.

Presley, Tolkien, Schulz ve Lennon, mal varlığının büyük bir bölümünün satışından elde edilen 350 milyon dolarlık gelirle Yves Saint Laurent’in birinci olduğu geçen yılki listede de bulunuyordu.

AA

Bu yazımızı okuyan 854. takipçimizsiniz.

Orhan Dinç

1979 Malatya Darende doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Uzun süredir Tekstil ve Perakende sektörün'de yönetici olarak görev yaptı. Profesyonel Freelance Fotoğrafçıdır, Çeşitli Dergi ve haber sitelerinde fotoğrafları yayınlanmakta, Yerel ve Uluslarası yarışmalarda ödül ve dereceleri bulunmaktadır. Hobileri, Fotoğraf, Sosyal Medya ve Seyehat'tir. Evli ve 3 Çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir