Marmara Community Eğitim Seminerleri ’09

2008 Marmara Üniversitesi’nin en aktif ve tecrübeli öğrenci kulübü Marmara Community 21. yılına yakışır bir başlangıç yapıyor ve 01-05 Aralık 2008 tarihlerinde Eğitim Seminerleri 2008 programını düzenliyor.

Herbiri alanında uzman birçok danışmanlık ve eğitim firmasının katılacağı ES’08’de öğrencilerin kişisel gelişimleri ve kariyerleri için özel çalışmalar yapılıyor. Marmaralı öğrencilerin kariyer hayatlarına destek için yapılan bu seminerlerde danışmanlık firmaları, M.Ü. İİBF dersliklerinde öğrencilerle bir araya gelip onları uzmanlaşmak istedikleri alanla ilgili bilgilendiriyorlar.

Tamamı sertifikalı olan bu eğitimlere destek veren isimler ise şöyle: Elit Eğitim ve Danışmanlık, Avea Yönetim ve İK Danışmanlığı, Mess Eğitim Vakfı, OGEM, Pusula, Genç Tur, TEM, Bilge Adam… Her yıl daha da çok öğrenciye ulaşan E.S’ programı bu yıl da M.Ü. Göztepe kampüsünde siz Marmaralı öğrencileri bekliyor! Haydi Marmaralılar; Kariyer haritanızda bir adım daha ilerlemeniz için sizleri Marmara Community Eğitim seminerlerine bekliyoruz!

* Düzenlenen seminerler tüm Marmara Üniversitesi öğrencilerine açık olup, sınıf ayrımı yapılmaksızın tüm önlisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileri katılabilirler.

Üniversite : Marmara Üniversitesi
Kulüp : Marmara Community
Yer : Göztepe Kampüsü İİBF Derslikleri
Başlangıç : 01/12/2008 Pzt 09:00
Bitiş : 05/12/2008 Cum 17:00

Haber Kaynağı: www.uniaktivite.net

null
Bu yazımızı okuyan 966. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir