Mac’i kıskandıran Pc uygulaması

Apple kullanıcılarının en büyük avantajlarından biri olan Dock, çok daha işlevsel bir halde artık Windows işletim sistemlerinde. İşte Circle Dock.

Windows için birçok farklı Dock benzeri uygulama olduğu bir gerçek. Ancak hiçbiri Circle Dock kadar kolay kullanıma sahip değil. Çünkü Circle Dock, sık kullandığınız uygulamaları ekranın altına, üstüne veya sağına soluna değil; fare imleciniz neredeyse onun etrafına getiriyor. Firefox, Winamp, IrfanView gibi sık kullandığınız programları ekleyip çıkarabileceğiniz Circle Dock, çok sayıda farklı görsel seçenek de sunuyor. Üstelik uygulama penceresini görüntülemek için istediğiniz klavye kısayolunu belirlemeniz mümkün. Windows deneyiminizi çok daha konforlu hale getiren Circle Dock uygulamasının Alpha 8 sürümünü buraya tıklayıp indirebilirsiniz

Bu yazımızı okuyan 909. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir