LookInMyPc PC’nizle ilgili bilmediğiniz detay varmı (İndirin)

Pc’nizin içine girin.PC’niz ile ilgili bilmediğiniz hiç bir detay kalmasın.Üstelik bu yazılım ücretsiz.Bu program ile bilgisayarınızın tüm sorunlarını çözmek artık çok kolay.Günümüz teknolojisinde bilgisayar kullanımı oldukça arttı.Bilgisayar kullanıcıları artık sık sık bilgisayarlarında bilmediklei sorunlarla karşılaşmaktalar.Bu sorunları çözebilmek için de üst düzey profesyonel bir kullanıcı olmak gerekiyor.Lookinmypc adlı yazılımla bu sorunları artık çözmek kolay.

Fare, işlemci, DVD Player, Modem den tutun her bölgenin özelliklerine erişmek mümkün.Bu yazılımı ücretsiz indirmek için yapmanız gereken herşey bu adreste : http://www.lookinmypc.com/download.htm

Bu yazımızı okuyan 835. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir