Kurtlar Vadisinden Yeni Film Geliyor

Kurtlar Vadisi Irak, Muro ve Kurtlar Vadisi Gladio ile sinemalarda boy gösteren Pana Film, bu kez dizideki bir başka karakteri film yapmak için kolları sıvadı. Kurtlar Vadisi Irak, Muro ve Kurtlar Vadisi Gladio ile sinemalarda boy gösteren Pana Film bu kez de sevilen karakter Memati´nin filmini yapıyor.

PANA FİLM OKTAY KAYNARCA’YI İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Memati´nin çocukluğundan başlayıp, Polat ile tanıştığı zamana kadar olan bölümün içinde yer alacağı dizide Pana Film yetkilileri Süleyman Çakır rolüyle efsaneleşen Oktay Kaynarca´yı ikna etmeye çalışıyor.
Muro ve Gladio´nun aksine Memati´nin hayatının anlatılacağı filmde Abdülhey (Kenan Çoban) ve Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) da rol alacak.

Pana Film yetkililerinin uzun zamandır, Kurtlar Vadisi hayranlarından Memati´nin filminin çekilmesi için mailler, mektuplar aldığı bu isteğe daha fazla karşı koyamayacaklarının ortaya çıkması üzerine bu filmi çekmeye karar verdikleri iddia edildi.

Kaynak: haber7

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir