Kumar ve Şans Oyunları

Merhaba arkadaşlar 2012 yılındayız ve yeni yılda yaptığımız bazı hataları geride bırakmak istiyoruz. Birçok arkadaşımız kul hakkına o kadar riayet ediyorlar fakat yaptıkları yani oynadıkları oyunların kumar olduklarından bihaberler. Örneğin milli piyango, ganyan, sayısal loto, toto, loto , iddia vb gibi oyunların kumar ve haram olduğundan hiç haberimiz yok. O yüzden bizler önce kendimiz ve sonra çevremizdeki arkadaşlarımızdan bu hatayı bilerek veya bilmeyerek yapanları uyarmalı ve kumar illetinden uzak durmalıyız. Helal ve temiz kazanç dolu bir yıl dilerim. Bu vesile ile İstanbul Beylikdüzü Camii İmam Hatibi Abdulkadir Kaya Bey’in bir hutbesini sizlerle paylaşmak istiyorum.


Devamını Oku

_Talha_ Çelik_ on Email_Talha_ Çelik_ on Facebook_Talha_ Çelik_ on Twitter_Talha_ Çelik_ on Wordpress_Talha_ Çelik_ on Youtube
_Talha_ Çelik_
Yönetici & Editör at GencYolcu.com & e-Kalem.com
Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır.

GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır.

Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.
Okunma: 301

_Talha_ Çelik_

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir