Kıyamet Kapıları Aralanıyor… DUA

Vaat Edilmiş Toprakları Ele Geçirmek İçin Kurulmuş Gizli ÖrgütZalim’in zulmüne bir dur demek için İstanbul 4.Levent’teki İsrail Büyükelçiliği 08.01.2009 Perşembe Günü – Cuma Gecesi 20:00’da ablukaya alınıyor. Bu hareket yahudi ve hristiyanlara yapılacak bir hareket değil sadece Zalimlere, Siyonistlere karşı yapılacak bir harekettir ve bütün dünyada örnek olacaktır.

Ayrıca bütün dostlarımızı Cuma Gecesi Dua’ya, Cuma Sabah Namazına veya en azından bulunduğumuz yerdeki camiye gidip Cuma Namazımızı kılalım ve dualarımızı eksik etmeyelim. Bütün sevdiklerimize ve mazlumlara Allah (cc) den hâyır, barış, sabr ve Hakk’ı dileyelim.

Dünya gezegeninde olan her bir olay bir adım daha hepimizi kıyamete taşımaktadır. Hz. Adem’in dünya gönderilmesi, Kabil’in Habil’i öldürmesi, Hz.Nuh (as) Tufan’ı, Hz.İbrahim’in (as) ateşe atılması ve Nemrut, Hz.Lut (as) a gelen meleklere yapılanlar & Sodom ve Gomorro Halkının Ters Düz olması ve  Lut Gölü, Hz.Musa (as), Firavun ve Deniz’in yarılması, Ad Kavmi ve İrem Şehri Ubar, Semud Kavmi ve Hicr Halkı, Sebe Halkı ve Arim Şehri, Hz.Süleyman (as) ve Sebe Melikesi, Hz.Zekeriya’nın (as) Şehadeti, Hz.Meryem , Hz.İsa’nın (as) Doğumu ve Göğe çekilmesi, Hz.Muhammed Mustafa (sav), Uhud Şavası, Taif Ziyareti, Halifelerin Şehadeti, Kerbale ve Hz.Hüseyin’in ve Ehli Beytin Şehadeti, Osmanlının Çöküşü, Çanakkale Şavası, Kudüs, Türkiye, Musul, Kerkük, Filistin, PKK, Irak, Afganistan, Suriye … İşte bu adımların büyüğünden bir tanesi de Filistin Gazze’de yaşanıyor.

Taraflar yerlerini almaya başlıyorlar. İyi ve Kötünün Adem (as) dan beri başlayan savaşı sonlara doğru ulaşıyor. Şimdi taraf seçme zamanı. Zalim’den mi Yoksa Mazlum’dan yana olup adaletin sahibi mi olmak.

Tükiye, son dünya birliğinin lideri olarak, iyiyi, güzeli, doğruyu, adaleti, sevgiyi, ahlakı, barışı, gerçek yaşam tarzını, Sabrı ve Hakk’ı tavsiye edecek ve büyük zulüm sonrası bu dünyadan göçecektir. Kalanların vay haline ki, Kıyamet onların üzerine kopacaktır.

Zalim’in zulmüne bir dur demek için İstanbul 4.Levent’teki İsrail Büyükelçiliği 08.01.2009 Perşembe Günü – Cuma Gecesi 20:00’da ablukaya alınıyor. Bu hareket yahudi ve hristiyanlara yapılacak bir hareket değil sadece Zalimlere, Siyonistlere karşı yapılacak bir harekettir ve bütün dünyada örnek olacaktır.

Ayrıca bütün dostlarımızı Cuma Gecesi Dua’ya, Cuma Sabah Namazına veya en azından bulunduğumuz yerdeki camiye gidip Cuma Namazımızı kılalım ve dualarımızı eksik etmeyelim. Bütün sevdiklerimize ve mazlumlara Allah (cc) den hâyır, barış, sabr ve Hakk’ı dileyelim.

Artık tarafımızı seçme vakti geldi…

Yakınlarda iseniz bekliyoruz, uzaklardaysanız yakınlardakilere haber vermenizi istirham ediyoruz.

Selam ve Dua ile

“İyiliği emredip, kötülükten alı koymak için…”

GencYolcu.com – Emribilmaruf.org

Bu yazımızı okuyan 1.419. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.