Kentte Zaman Duracak, Fotoğraflar Konuşulacak’

Kentte yaşam; zamanla yarış… Zaman, kontrol edilemeyen, elde tutulamayan, sahip olunamayan en büyük değer…25’nci saate doğru çaresiz koşunun hızında, neleri kaçırıp, nelerin tüketildiğini görebilmek, fark edebilmek olanaklı değil. Geride bırakılan zamanı geri getirmek de… Oysa fotoğraf sanatı, zamanı durdurabilme ve anları yakalayabilme büyüsüne sahip. Metropollerin hızlı temposunda, paket servise dönüşen yaşamların yitik anları, fotoğraflarla hayat bulacak. Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf sanatçılarının ücretsiz olarak katılabileceği Som Gayrimenkul Değerleme I. Fotoğraf Yarışması, “Renkli Baskı” dalında gerçekleştirilecek. Yarışmaya, yarışmacılar daha önce başka yarışmalarda ödül almamış olan en fazla 5 fotoğrafla katılabilecekler.

Basılı olarak, kısa kenarı 18 cm’den kısa, uzun kenarı 45 cm.’den uzun olamayacak fotoğrafların, ayrıca başvuru sırasında 300 dpi çözünürlükte ve JPEG formatındaki dijital kayıtları da CD olarak teslim edilecek. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun (TFSF) desteğinde gerçekleştirilecek yarışmaya 16 Ekim 2008 tarihine kadar eser gönderilebilecek.
Ayrıntılı Bilgi için www.somfotografyarismasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.fatihalans@hotmail.com

Bu yazımızı okuyan 1.026. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir