İşte iş dünyasının gezginleri!

Kaan Kavaloğlu/Limak Turizm Grubu Başkanı
Kaç ülke gezdi:
56

Gittiği ülkelerden en çok Güney Afrika ve Küba’dan etkilendiğini açıklayan Kavaloğlu, ilk fırsatta Hindistan ve Avustralya’yı görmek istiyor.

Nilüfer Gözütok Ünal/ngozutok@capital.com.tr
İş seyahatleri, tatiller derken iş insanları tam bir gezgine dönmüş durumda. Her gördüğü ülkenin farklı bir özelliğinden etkilendiğini söyleyen iş insanlarının en fazla görmek istedikleri ülkeler ise Güney Amerika, Yeni Zelanda ve Avustralya…

Zeki Sarıbekir/Sarten Ambalaj CEO’su
Kaç ülke gezdi:
50

Sarıbekir, Güney Afrika’nın vahşi doğasından, Güney Amerika’nın eğlencesinden, Japonya’nın gelenek ve modernizmin harmanlaşmış halinden etkilendiğini söylüyor.

Kenan Yavuz/Socar Türkiye CEO’su
Kaç ülke gezdi:
50

Hayatının yüzde 50’sinin seyahatte geçtiğini söyleyen Yavuz’un, merak ettiği ülkeler şöyle: Brezilya, Arjantin, Moğolistan, Türkistan, Kırgızistan.

Ahmet Said Kavurmacı/Aydınlı Grup YKB
Kaç ülke gezdi:
50

Kavurmacı’nın en beğendiği ülkeler arasında Japonya, İspanya, Güney Afrika ve Bosna yer alıyor. Seyahat planlarında ise Avustralya, Brezilya, Çin, Norveç ve Danimarka var.

Ozan Diren/Dimes Genel Müdürü
Kaç ülke gezdi:
50

En çok Bosna Hersek, Singapur, İran, Californiya, Endonezya ve Özbekistan’dan etkilenen Diren, bundan sonra Afrika ve Güney Amerika ülkelerini gezmek istiyor.

Osman Arar/Orka Grup Genel Koordinatörü
Kaç ülke gezdi:
 61

Arar’ın en beğendiği ülkeler Amerika, İspanya ve İtalya. Bundan sonraki rotasında ise Güney Amerika ve Afrika var.

Nafi Güral/Kütahya Porselen YKB
Kaç ülke gezdi:
100

Nafi Güral, gezdiği ülkelerden en çok Norveç’i beğendiğini söylüyor ve ekliyor: “Özellikle fiyortları ve mimari özelliği olan tüm ülkeleri seviyorum. Yeni Zelandayı da çok severek hatılıyorum.”

Orhan Turan/Ode Yalıtım YKB
Kaç ülke gezdi:
70

Seyahat ettiği ülkeler arasında en çok Küba, Hindistan ve Maldivler’den etkilendiğini söyleyen Turan, bundan sonra Sibirya Ekspressle Pekin ve Moskova arasındaki büyük coğrafyaya seyahat etmek istiyor.

Cem Kozlu/Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Üyesi
Kaç ülke gezdi:
98

Kozlu, “Doğası itibariyle Yeni Zelanda ve Nepal’i, Batı Amerika’yı, Kafkas bölgesini, Dalmaçya kıyılarını, Ege sahilleri ve adalarını seviyorum. Siyasi müze niteliklerinden ötürü Küba, eski Sovyetler Birliği ve Doğu Avrupa’yı çok sevdim.”

Evrim Aras/Aras Kargo YKB
Kaç ülke gezdi:
100

Özellikle doğal güzellikleri olan yerlerde olmayı sevdiğini söyleyen Aras, “İnsan ruhu keşfettikçe besleniyor. Gittiğim her yerde illa ki beğendiğim, bende iz bırakan etkiler oluyor.”

Kaynak: capital

Bu yazımızı okuyan 1.158. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir