İşte Huzurlarınızda Yeni Caravelle

Yolculukları zevke dönüştürmek için tasarlanan Yeni Caravelle, konforla şıklığı yüksek teknoloji ile buluşturuyor. Sunduğu standart özellikleriyle, bu kategoride kendi sınıfını yaratan Yeni Caravelle, Volkswagen teknolojisinin son yenilikleri sayesinde keyifli ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Yenilenen yüzü ve güçlü motoruyla pazara sunulan Yeni Caravelle, Volkswagen teknolojisinin son yenilikleri sayesinde keyifli ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Kalabalık aileler, iş adamları, turizm ve servis taşımacılığı olmak üzere çok geniş yelpazede kullanılabilen Yeni Caravelle, Trendline ve Comfortline olmak üzere 2 farklı donanım seviyesine sahip.

 

Yeni Caravelle’in yenilenen dış tasarımındaki şıklık daha ilk bakışta hayranlık uyandırıyor. Alüminyüm jantlar ve aracın aerodinamiğiyle tam olarak uyumlu entegre antenli yeni dizayn katlanabilir yan aynalar Yeni Caravelle’in şık sportif tasarımını güçlendiren, konforlu dünyasını vurgulayan detaylardan sadece bir kaçı.  Yüksek performanslı, sessiz, sarsıntısız, çevreci yeni nesil 2.0 TDI motor ile pazara sunulan Yeni Caravelle artık çok daha güçlü ve çok daha ekonomik. En gelişmiş yeni nesil enjeksiyon sistemiyle donatılmış turbo dizel motorlar 102 PS, 140 PS ve 180 PS olmak üzere üç ayrı güç değeri sunuyor.

140 PS ve 180 PS motor seçeneğinde 7 vitesli çift debriyajlı vites kutusu opsiyonu da sunuluyor. Caravelle Trendline standart konfor donanımları arasında yol bilgisayarı, sürücü ve yolcu bölümünde klimatik klima, hız sabitleyici, 8 hoparlör, yolcu bölümünde stor perdeler, sürücü ve ön yolcu bölümünde aydınlatmalı aynalar, özel iç trim ve halı taban kaplaması bulunuyor. Caravelle Comfortline’da ise hem uzaktan kumanda, hem de ön panel üzerinden açılıp kapatılabilen elektrik kumandalı otomatik sağ kayar kapı, ön ve arka park mesafe sensörü, sürücü ve yolcu bölümünde klimatronik klima, alüminyüm jant Trendline donanımına ek olarak sunuluyor.

Yeni Caravelle’de standart olarak sunulan güvenlik özellikleri her koşulda güvenli yolculuk etme olanağı tanıyor. ESP (Elektronik Dengeleme Programı), ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), sürücü ve yolcu hava yastıkları, ASR (Anti Patinaj Sistemi), EBC (Motor Fren Kontrol Sistemi), EDL (Elektronik Diferansiyel Kilidi), ön ve arka viraj denge çubukları, dört tekerlekten bağımsız süspansiyon, BAS (Fren Yardımcısı), EBD (Elektronik Fren Güç Dağılımı), ARP (Yüke Duyarlı Devrilme Koruması), Prefill (Frenleme Hazırlığı), FBS (Frenleme Desteği), Yağmurda Fren Desteği, Hillholder (Yokuş Yukarı Kalkış Yardımı), ani frenlemelerde otomatik yanan dörtlü flaşörlerin standart olarak sunulduğu Yeni Caravelle ile tüm yolculuklar çok güvenli.

yeni volkswagen transporter

yeni volkswagen transporter

yeni volkswagen transporter

yeni volkswagen transporter

yeni volkswagen transporter

 

Bu yazımızı okuyan 1.129. takipçimizsiniz.

Barış Erkuş

1977 Bursa'da doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bursa'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu. Aynı üniversitenin Makine Mühendisliği Otomotiv A.B.D.'ında yüksek lisans ve doktora derecelerini almıştır. Halen Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü'nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir