İPod Yeni Nesiller Çıktı

Apple İPod severleri ve kullanıcılarının merakla bekledği yeni nesil İPod shuffle, İPod Touch, İPod Nano ve İpod Classic ürünleri  tanıtıldı.Her sene Eylül ayında Apple firmasının düzenlediği ürün tanıtımı SanFransisco da tanıtım düzenlendi.

Apple başkanı Steve Jobs Sanfransisco da düzenlenen törende İpod özelliklerini tüketicilere anlattı.Yeni nesil İPodlarda çok farklı yenilikler ve özellikler göze çarpıyor.Resimler ve Yeni nesil İPodlar için

5. Nesil İPod Nano

Herkez İPod Touch modeline kamera eklenmesini beklerken, kamera eklentisine yeni nesil İPod Nano sahip oldu.Cihazda bulunan kameranın fotoğraf çekme özelliği yok, bu kamera ile sadece 640*840 çözünürlükte video kayıt edilebiliyor.

İPod Touch

Yeni Nesil İPod Touch hızı ve fiyatı ile dikkatleri üzerine topluyor.8 Gb’lık İPod Touch!ın fiyatı 199$ dolara çekildi.32 Gb’lık İPod Touch ise 299$ dolara indirilmiş durumda.En öenmli yenilik ise 64 Gb’lık hafızaya sahip yeni modelin fiyatı ise 399$.

Classic Shuffle

İpod Shuffle ve İpod Classic modelleride yeniliklerden nasiplerini aldırlar.İPod Classic’in 120 GB’lık modeli Yerine 160 GB’lık yeni bir sürüm üretiliyor.

iPod Shuffle fiyatları ise 2Gb’lık model 59$ dolara indirilirken, 4 GB’lık model 79$ dolardan satışa sürülecek.

Bu yazımızı okuyan 1.073. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

2 thoughts on “İPod Yeni Nesiller Çıktı

  • 20 Aralık 2009 tarihinde, saat 20:18
    Permalink

    Çok sade bir tasarıma sahip, kulaklıktan kumandalı ve 12 gr ağırlığındaki Ipod Shuffle’ın en güzel özelliği ise çalan parçanın etiket bilgilerini okuyabilmesi. Şarkı başlarken bir tuşla şarkının ve sanatçının adı Türkçe destekli olarak okunabiliyor.

  • 14 Temmuz 2011 tarihinde, saat 15:11
    Permalink

    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir