Hiçbiryerdeyok Windows Temaları

Hazırda bulunan Windows temaları sizin için yeterli değilse, o zaman sınırsız seçeneğe sahip olmanızı sağlayan Windos Blinds’ın yeni sürümünü indirmeye ne dersiniz?

Güvenli bir şekilde Windows görünümüne el atmak isteyenler için, konunun uzmanı olan Stardock firmasının en başarılı ürünlerinden biri olan Windows Blinds’ın yeni sürümü, kullanılmaya hazır olarak internet üzerinden sunuldu. Yaklaşık 20 MB’lık dosya büyüklüğüne sahip olan yazılım, Windows’un görünümünü baştan sona değiştirebiliyor. Başlat menüsünden tutun da kurulum işlemlerini gösteren pencerelere ve hareketli işlem göstergelerine kadar her şey istediğiniz gibi değişiyor. Bu değişiklikten memnun kalmadığınız zaman, tekrar eski haline dönmek de sadece birkaç dakikanızı alıyor.

Windows Blinds’ı indirmek için buraya tıklayın.

Bu yazımızı okuyan 894. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir