Hediye Cep Telefonu SAMSUNG’dan!

Samsung cep telefonu kazanmak ister misiniz?kazanmak ister misiniz? İşte yapmanız gerekenler… Siz de bir Samsung Pixon cep telefonu. Samsung Fun Club kullanıcıları arasından her gün 3 kişi yüksek teknoloji ürünü bir cep telefonu kazanma şansını yakalıyor! Her gün 3 adet Samsung PİXON M8800, Fun Club’da sahipleri ile buluşmayı bekliyor. Bu inanılmaz hediyeyi kazanabilir ve Samsung Touch telefonların keyfini siz de çıkarabilirsiniz…

Samsung Fun Club, yine herkesi şaşırtmaya devam ediyor. 2008 yılı boyunca hediye yağmuruna tuttuğu Samsung Fun Club kullanıcılarına, 2009 yılı boyunca da hediye dağıtmaya devam ediyor. Düzenli kampanyalar ile hediye dağıtan Samsung Fun Club’ı takip ederseniz kazanmamanız çok zor!

01 – 30 Nisan 2009 tarihleri arasında devam edecek olan “Kelimeyi Yakala” kampanyası kapsamında en çok kelimeyi bularak en yüksek ilk 3 puanı toplayan Samsung Fun Club kullanıcıları arasından 3 kişi her günün sonunda bir adet Samsung PİXON M8800 kazanma şansını yakalayacak. Kullanıcılar kampanya süresince, buldukları her bir kelime için 1 puan kazanacaklar.

Samsung PİXON M8800 8 MP kamerası, eşsiz navigasyon özellikleri ile Samsung’un üretiği en gelişmiş özelliklere sahip telefonlarından biridir. Ayrıca, Pixon tam dokunmatik ekran özellikleri ile eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Samsung Fun Club’ın bu ayki Pixon kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kampanyaya katılmak için tıklayın.

Bu yazımızı okuyan 992. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir