Haydi Gençlik Go..

 

\

Uzun zamandır Üniversite öğrencilerine kampüslerde kefilsiz kredi kartı dağıtan Finansbank şimdide gençlerdeki harcama potansiyelini görerek onlara karşı yeni projeler geliştirmeye başladı. Bir çok bankanın uzak durduğu üniversite gençliğine çeşitli imkanlar sunan bankanın son atağı target=”_blank”>GoCart.

 

200 ytl ye kadar faizsiz kredi veren ve bunu iki takside bölen banka internet üzerinden başlattığı yarışmalarla da gençlere çeşitli hediyeler veriyor. Bu şekilde banka ile gençler arasında aktif bir bağ kurmaya çalışıyor. Ve bunda da başarılı oluyor.

Finansbank’ın gogogo projesi uzun vadede ne getiri bilinmez ama kısa vadede gençlerin ilgisini çekeceği ortada. Verdiği hediyeler ise küçümsenecek hediyeler değil. Cep telefonları, kablosuz telefonlar, süper tasarımlı saatler ve dijital notebook bunlardan sadece bir kaçı.

Tabi verilen hediyelerin bir karşılığı olmak zorunda. Bu karşılık ise puan. Her hediye için açık arttırma açılıyor ve puanlarını ortaya koyanlar açık arttırmada fiyatı belirliyorlar. Puan nasıl mı kazanılıyor. Tabiki bilgi yarışmalarıyla. Çoktan seçmeli ve sıralı seçmece ile her doğru yanıtınız size puanlar kazandırıyor..

Sizde kazanmayı kazanç olarak görenlerdenseniz bu site size göre. Haydi yarışmaya ve yarıştıkça kazanmaya…

Bu yazımızı okuyan 875. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir