Günün Fotoğrafı (Tutsak)

Gününüze güzellikler sunmak için oluşturduğumuz bölümümüzün bugünkü fotoğrafı….

Fotoğrafın orjinali bir tık ötenizde…

.

.

Senin gitmeni engelleyen ,ne iptir, ne zincir, engelleyen Sevgidir. Bu sevgi bazen pranga olur vurulur ayaklarına , bazen kara gözlü yar bakışının hasretiyle gözyaşı olur düşer yanaklarına. Sen döktüğün gözyaşlarında kavuşsanda ummana, en sonunda hep esirsindir, hep esarettir seni çevreleyen, adın hep aynıdır her coğrafyada.


.
.

Fotoğraf ve Sunum :  Orhan DİNÇ

Haliç/İstanbul/2010

.

Fotoğraflarınız için gencyolcu@hotmail.com.tr

.

.

Bu yazımızı okuyan 919. takipçimizsiniz.

Orhan Dinç

1979 Malatya Darende doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Uzun süredir Tekstil ve Perakende sektörün'de yönetici olarak görev yaptı. Profesyonel Freelance Fotoğrafçıdır, Çeşitli Dergi ve haber sitelerinde fotoğrafları yayınlanmakta, Yerel ve Uluslarası yarışmalarda ödül ve dereceleri bulunmaktadır. Hobileri, Fotoğraf, Sosyal Medya ve Seyehat'tir. Evli ve 3 Çocuk babası.

One thought on “Günün Fotoğrafı (Tutsak)

  • 11 Kasım 2010 tarihinde, saat 23:26
    Permalink

    Karanlık günlerde bizleri aydınlığa götürecek bir kayığımızın olması dileğiyle, her yanı sular kapladığında günahlarımızla bizleri kabul edip arındırması duasıyla Nuh’un gemisine binenlerden eylesin Rabbimiz hepimizi. Orhan Dinç abimizin bu fotoğrafı bizleri makro ve mikro arasında düşündürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir