Günün Fotoğrafı – (Aç Martılar)

Gününüze güzellikler sunmak için oluşturduğumuz bölümümüzün bugünkü fotoğrafını görmek için.

Denize açılmayı bekleyen gemide elindeki simitlerden parçalar halinde gökyüzüne savurmaya başladı. Bunu bekleyen soğuktan uçmaya güçleri kalmamış martılar üşütüler  simide. Parçaları havada yakalamaya çalışırken verdikleri mücadele ve çığlıkları görülmeye değerdi. Soğuk bir İstanbul gününde o mutlu andan kalan bir kare… Herkes mutlu; Çocuk,Martılar ve Ben … Eminönü / İstanbul / 2011 *Fotoğraf :@orhandinc*

 Eminönü / İstanbul / 2011

Fotoğraf :@orhandinc

Bu yazımızı okuyan 2.752. takipçimizsiniz.

Orhan Dinç

1979 Malatya Darende doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Uzun süredir Tekstil ve Perakende sektörün'de yönetici olarak görev yaptı. Profesyonel Freelance Fotoğrafçıdır, Çeşitli Dergi ve haber sitelerinde fotoğrafları yayınlanmakta, Yerel ve Uluslarası yarışmalarda ödül ve dereceleri bulunmaktadır. Hobileri, Fotoğraf, Sosyal Medya ve Seyehat'tir. Evli ve 3 Çocuk babası.

3 thoughts on “Günün Fotoğrafı – (Aç Martılar)

 • 15 Mart 2011 tarihinde, saat 20:21
  Permalink

  vapurla yolculuk etmenin diğer bir güzelliğide martı eslıgınde martıların sımıt savasını ızlemek fotoğraflamak…..

  Aclık hersey yaptırır 🙂

 • 16 Mart 2011 tarihinde, saat 11:26
  Permalink

  martılara simit atmak bambaşka bir olay farklı düşler hayallerde oluyor insan o anda.martıların sesi denizin kokusu ve sesi çok güzel bir olay.

 • 17 Mart 2011 tarihinde, saat 07:21
  Permalink

  Anı yaşamak ve yaşatmak adına güzel bir kare. Alt kısımda biraz da deniz gözükse daha serin bir foto olabilirdi. Yine de güzel esintiler oluşturdu. Eline sağlık Orhan Abicim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir