Günümüz Gençliğinin Sıradışı Öyküleri: Debut Çıktı!‏

Çarpıcı ve özgün gençlik öykülerini içeren “Debut”, Erdem Genç’in ilk kitabı. Genç yazarın, yaşamının derinliklerine dair birçok iz barındırdığı kitabında; metroda geçen bir aşk hikayesini, Facebook yoluyla gerçekleşen olağanüstü olayları, ölüm ve cinayetlerin fantastik bir şekilde ti’ye alınışını ya da gelecek senaryolarını görmek mümkün. Yazar, kitabın içine yerleştirdiği birçok nümerik oyun ve sürpriz ile okuyucuların ilgisini her an yüksek seviyede tutmayı amaçlıyor.

Arka Kapak
Genç ve üretken bir kalemin iç dünyasını öykülerini yansıtan, barındıran bu kitap, yeni kuşağın sosyal ve toplumsal alanlardaki algı farklılığını kavramak, tam anlamıyla anlamak için iyi bir fırsattır. Müzik ve edebiyat ekseninde ürünler veren ve ileriki dönemlerde bu kulvardaki üretimini daha da zenginleştirecek Erdem Genç”in toplu öykülerini kapsar ”Debut”

Neden “Debut”?
Fransızca kökenli “Debut” sözcüğü “öncü, ilk” anlamına geliyor ve ülkemizdeki müzik dergilerinde de sıkça “ilk albüm” anlamında kullanılıyor. Çeşitli müzik dergilerinde yazan ve bir müzik grubu da bulunan yazar, müzik ve edebiyat eksenindeki üretimleri arasında kurduğu bağ ile ilk kitabı için bu ismi tercih etmiş. Zaten “Yeni Başlayanlar İçin Rock Ortamları” öyküsüyle de bu ilişkiyi perçinliyor.
   
 Eser Adı: Debut
Yazar Adı: Erdem Genç
Türü: Öykü
Sayfa: 132 sayfa
ISBN: 978-605-60749-1-2
Tasarım: Şendoğan Yazıcı
Yayın Yönetmeni: Tuncay Takmaz
Kapak Fotoğrafı: Erdem Genç
Dağıtım: İkia Yayın Dağıtım 272 45 46
Websitesi: www.debutkitap.com

Bu yazımızı okuyan 1.034. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

One thought on “Günümüz Gençliğinin Sıradışı Öyküleri: Debut Çıktı!‏

  • 22 Aralık 2009 tarihinde, saat 23:04
    Permalink

    Genç Yolculara tavsiye ederim kitabı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir