Graboid Video İndir, Video İzle

Graboid Video bir online video izleme ve indirme aracıdır. Kendi sisteminde 150,000 üzeri kayıtı, TV Programları, Showlar, Magazinsel icerik, Filmler, Animasyonlar, Müzikler, Klipler, Diziler, Tv Şovları, divx, mp4, avi, wmv, wma, mpg olmak üzere çoklu video gösterimi mevcuttur.

Beğendiğiniz videoları sıkıntı yaşamadan beraberinde gelen VLC media player eklentisi ile izleyebilir yine en beğendiğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Boyutları kücük ve cok büyük videoları indirmek sizin tercihinizde. 4000 MB kotanız var.


Tüm bu içeriklere ulaşmak için önce yazılımı indirip kurunuz sonra çalıştırdığınız program üstündeki ücretsiz kayıt prosedürünü CREATE ACCOUNT (HESAP OLUŞTUR) ile yaptıktan sonra, Eposta adresinize gelen onay bağlantısına tıklayıp. Programa oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile girip istediğiniz videoları – görüntüleri – aratıp, ister indirebilir, isterseniz direk izleyebilirsiniz.

Programı indirmek için alttaki logoya tıklayınız.e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir