Google Genç Ajanslar Akademisi

Google Türkiye, bu sene düzenlemeye başladığı Google Genç Ajanslar Akademisi programı ile Türkiye’de üniversite öğrencilerini dijital pazarlama dünyası ile tanıştırıyor. Hedefini, internet çağında gençlerin internette aktif olmasını sağlamak olarak açıklayan Google, bu konuda gençlere gerekli eğitimleri vererek onları internet reklamcılığı sektöründe girişimciliğe teşvik ediyor ve başarılı olmaları için gerekli becerileri kazandırıyor.

 Google Genç Ajanslar Akademisi bu sene Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi olmak üzere sekiz üniversitede yapılacak.

Google Adwords Eğitimi ve Google Genç Ajanslar Yarışması’nı kapsayan program doğrultusunda öğrenciler seçecekleri yerel işletmeleri internet reklamcılığı ile tanıştıracak ve pazarlama faaliyetlerine yardımcı olacaklar. Başarılı olacak olan gençler ileri düzeyde internet reklamcılığı eğitimi olarak büyük bir fırsat yakalamış olacaklar.

Böylesi bir proje ile hem öğrenciler eğitilerek internet reklamcılığı hakkında bilgi sahibi olacaklar hem de yerel işletmeler internet reklamcılığını tecrübe edecekler.

Kaynak: sosyalmedya

Bu yazımızı okuyan 876. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir