Google Chrome ile nasıl profil yedeklerim?

Yeni tarayıcınıza iyice ısındınız, artık diğer bilgisayarlara taşınma vakti. Profilinizi yedeklerken klasörler arasında kaybolmayın.

Google’ın internet tarayıcısıyla profil yedeklemek aslında kolay bir işlem. Örneğin Windows XP kullanıyorsanız, “Documents and SettingsKullanıcı AdınızLocal SettingsApplication DataGoogleChromeUser Data” klasöründeki profilinizi kopyalamanız yeterli. Ancak gizli klasörleri açmak gibi işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız, daha pratik bir çözüm için Google Chrome Backup adlı ücretsiz aracı kullanabilirsiniz.

:: Google Chrome Backup uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.

Bu yazımızı okuyan 1.074. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir