General Mobile GM 5 Plus’ın satış tarihi belli oldu

General Mobile’ın yeni Android One platformundaki telefonu GM 5 Plus’ın satış tarihi belli oldu. General Mobile’ın Şubat 2016 tarihinde Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıttığı Android One projesindeki yeni akıllı telefonu GM 5 Plus‘ın satış tarihi açıklandı. General Mobile’ın daha önceden piyasaya sürdüğü Android One modeli General Mobile 4G ülkemizde geçtiğimiz yılın en çok satan telefonu olmuştu. Yine uygun fiyatı ve Google işbirliğiyle piyasaya sürülecek olan cihazın yüksek satış rakamlarına ulaşacağı tahmin ediliyor. Peki cihaz ne zaman satışa sunuluyor?

1459785131_gm-5-plus.jpg

General Mobile’ın resmi Facebook sayfası üzerinden yaptığı paylaşıma göre GM 5 Plus, Nisan’ın 3.haftasından (21-28 Nisan haftası) itibaren General Mobile ile anlaşmalı tüm mağazalarda satışa sunulacak.

Ayrıca General Mobile’ın ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşması şirketin Google ile yaptığı işbirliğini güçlendirmiş durumda. General Mobile GM 5 Plus sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde 40’ın üzerinde ülkede satışa sunulacak.

 

Süban Açıkgöz

1989 Konya Doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Grafik Tasarım ve Dijital Baskı alanında Ekopi Dijital Baskı Merkezin'de Grafikler olarak çalışmaktadır. Hobileri Seyehat, Fotoğraf, Futbol, tasarım ve Sosyal Medyadır. Beşiktaş taraftarı Evli ve bir çocuk babası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir