Futuristik Honda Zeppelin Geleceğin Otomobili

Evet sevgili gencyolcu severler geleceğin otomobilleri böyle olsa gerek.Honda Zeppelin muhteşem bir otomobil, bu otomobilin tasarımı ise Hongik Üniversitesi Araç Tasarım bölümünde okuyan Myung Jin Jung ‘a ait.Myung adlı öğrenci üniversite öğrenimi son yılında tez olarak bu yeni consept arabayı tasarladı.Tezinde gayet tabi başarılı olduğu inkar edilemez.Honda bu tasarımdan ileride çok fayda elde edeceği de bilgilerim arasında.

Asimetrik tasarımıyla gayet ilgi çekici ayrıca araca sağ çaprazdan bakıldığında hangi tarafın ön olduğu da zor anlaşılıyor.Genç tasarımcı Myung bu otomobili tasarlarken hava araçlarından esinlendiğini belirtiyor.Aracın en önemli özelliklerinden biri ise kapalı bir oda şekline girebilmesi nasılmı ? otomobilin koltukları kendi ekseni etrafında 180 derece dönebiliyor böylelikle koltuklar karşı karşıya getirmek suretiyle oda şeklini alabiliyor.Resimler için…

Bu yazımızı okuyan 1.269. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

2 thoughts on “Futuristik Honda Zeppelin Geleceğin Otomobili

  • 22 Mayıs 2009 tarihinde, saat 20:53
    Permalink

    Интересный сайтик и дизайн не навязчивый

  • 23 Mayıs 2009 tarihinde, saat 00:26
    Permalink

    Отличная статья Побольше бы такого в интернете

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir