Evinizde Üçüncü Boyut Monitör Zevki!

Artık evinizde üçüncü boyut zevkini yaşıyabilmek mümkün.Günümüz gelişen teknolojisi son yıllarda git gide yükselmeye hatta yeni buluşlar hayatımızda hızlıca yer almaya başladılar bile.Üç boyutlu oyun keyfi artık ulaşılabilir bir fiyatlarda sanırım.Dünya da bir kaç firma üç boyutlu monitörlerini satışa çıkardı bile.Üç boyutlu monitörler özellikle oyun severler için büyük merak konusu.Fiyatlar ve üç boyutlu monitör özellikleri için

Üç boyutlu monitörlerde tek kötü haber ise üç boyutlu gözlükleri kullanmak mecburi.Örenek verecek olursam, View Sonic özel olarak geliştirdiği yeni monitörü 22 in 1680*1050 piksel çözünürlüğe sahip ve 20.000:1 kontrast oranına sahip.Bu monitörlerin fiyatı ise 450 dolar civarında olması bekleniyor.Söylediğim gibi bu üç boyutlu monitörlerde oyunun zevkine varabilmek için yanında NVİDİA G Force 3D Vision Gözlükleri da almanız cabası.Ne diyelim gülü seven dikenine katlanır sanırım.

Bu yazımızı okuyan 619. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.