En Yeni Oyun FIFA 10 Ve Yenilikleri!

Sevgili Gencyolcu severler bu yılın sonlarına doğru sonbahar aylarında Piyasada olacağı beklenen FIFA 10 ‘daki değişikleri açıkcası merak ediliyordu. EA Sports’un yaptığı açıklamaya göre FIFA severlerin geribildirimleri ve fikir sonucu oluşturdukları yeni oyunun, FIFA serisinin en iyi oyunu olacağı belirtiliyor.

 

FIFA 10’da yer alacak “Be A Pro” moduyla ilgili bilgilerinse önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor. Oyunun PC, PS2, PS3, Xbox 360 ve PSP platformları için hazırlanacağını belirtip yeni oyunda yer alacak özellikler sayalım:

– Daha zeki ve mantıklı hareket eden kaleciler
– Daha gerçekçi şutlar
– Pratik yapma bölümü
– Oyuncuların daha gerçekçi pozisyon alabilmeleri
– Defansı geçmek için enine top sürebilme
– Defansı geçerken daha az tahmin edilebilir pozisyonlar ve daha fazla omuz omuza mücadeleler
– Menajer modunda 50’yi aşkın yenilik
– Daha gerçekçi transferler

 

Bu yazımızı okuyan 895. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir