En Yeni Mercedes SLS AML Gullwing (Martı Kanat)

Bu günlerde Mercedes Benz Firması Yepyeni bir modeli piyasaya sürme telaşında, efsanevi 300 sl modelinin yeni ve moderneştirilmiş modeli SLS AML Gullwing adında da anlaşılacağı gibi martı kanat tüm dikkatleri üzerine çekecek sanırım.

Araç tamamen spor görünümde ve çok güçlü Martı Kanatları yapısında dizayn edilen kapıları kanatları ise süper olmuş.Aracın başlıca özellikleri ise; Beygir gücü 571, 7 ileri çift şanzımanlı bir araç, 0 ‘dan 100 km/sa hıza 3.8 saniyede çıkabiliyor, 6.3 litrelik v8 motoruna sahip.Resimleri ve Bu aracın fiyatı ise ?

Bu aracın Fiyatı ise 160 bin euro olması bekleniyor.

Bu yazımızı okuyan 988. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

One thought on “En Yeni Mercedes SLS AML Gullwing (Martı Kanat)

  • 23 Eylül 2009 tarihinde, saat 02:36
    Permalink

    Любопытная темка была поднята, но как-то вяло её обсуждают(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir