En iyi Resim barındırma ve Fotoğraf paylaşma siteleri

FlickrÖzellikle grafikerler, tasarımcılar, fotoğrafçılar ve gezikolikler için gerekli olacak, resim barındırma ve paylaşma işlemleri için smashingapps 7 site belirlemiş sizlerle paylaşmak istedik. Benim kullanmış olduğum Flickr siteside, listenin en başında geliyor tavsiye ederim. Sitelere göz atıp yorum kısmında düşüncelerimizi paylaşalım.

 

Flickr

Flickr

Flickr is almost certainly the best online photo management and sharing application in the world. Flickr, dünyanın hemen hemen kesinlikle en iyi online fotoğraf yönetimi ve paylaşımı uygulamasıdır. Show off your favorite photos and videos to the world, securely and privately show content to your friends and family, or blog the photos you take with a cameraphone. Göster En sevdiğiniz fotoğrafları ve dünya video kapalı, güvenli ve özel arkadaşlarınızı ve aile veya blog bir kameralı ile almak fotoğrafları içerik göster.
Pictiger

pictiger

PicTiger is a FREE image hosting service where everyone is able to upload their own image, create a thumbnail from it, resize the image or the thumbnail, create their own albums, post their images to their sites, forums, blogs or anywhere they want. PicTiger ÜCRETSİZ görüntü herkesin kendi resim yükleme edebilir barındırma hizmeti, bu konuda küçük oluşturmak, görüntü veya küçük boyutlandırmak, kendi albüm oluşturduğunuzda, istedikleri kendi siteleri, forumlar, bloglar veya herhangi bir yere kendi görüntüleri sonrası olduğunu.

Photobucket

Photobucket

Photobucket offers image hosting, free photo sharing. Photobucket resim barındırma, ücretsiz fotoğraf paylaşım sunar. You can upload your photos, and share them with friends and family. Sen, fotoğraflarınızı yükleyebilir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Pict

PICT

Pict is a free image hosting service that lets you upload and share your images with one click. PICT ücretsiz resim yüklemeye ve paylaşmanın resimlerinizi tek bir tıklama ile sağlar servis ev sahipliği yapıyor.
You can upload images up to 3.5Mb, JPG/PNG/GIF formats supported, it has automatic image resizing, multiple uploading & much more. 3.5Mb JPG / PNG için resimleri yükleyebilirsiniz yukarı / biçimleri desteklenir GIF, bu otomatik resim boyutlandırma, birden fazla yükleme var ve çok daha fazlası.

Free Image Hosting Ücretsiz Resim Barındırma

Ücretsiz Resim Barındırma

Free Image Hostin is a web hosting service running on several dedicated linux web servers. Ücretsiz Resim Hostin bir web birkaç özel Linux web sunucuları üzerinde çalışan servis ev sahipliği yapıyor. Their dedicated server bandwidth is available for this service at no charge to all visitors. Onların özel sunucu bant genişliği, bu hizmet için hiçbir ücret ödemeden tüm ziyaretçiler için kullanılabilir. Registration is not required, but creating an account lets you manage your uploads and use other extra features. Tescil, gerekli değildir, ancak bir hesap oluşturarak size yüklenenler yönetmek ve diğer ekstra özellikleri kullanmanızı sağlar.

iimmgg

iimmgg

iimmgg is a free image hosting and pictures sharing website. iimmgg ücretsiz bir resim barındırma ve fotoğraf paylaşım sitesi. With this you can view how many people opened your pictures and galleries and to Keep your pictures organized on galleries. Bu görüntülemek kaç kişiyi resimler ve galeriler ve resim galerileri düzenlenen tutun açılmıştır. You can post images on blogs, forums, message boards etc. Blog’lar üzerinde, forumlar, mesaj panoları gibi fotoğraf gönderebilir

TinyPic

TinyPic

Tinypic is a photo and video sharing service that allows you to easily upload, link and share your images on MySpace;, eBay, blogs and message boards. Tinypic fotoğraf ve video paylaşımı hizmeti kolayca bağlantı yüklemek ve paylaşmanın MySpace’de Görüntüleri için izin vermektedir;, eBay bloglar ve mesaj tahtası. No account required, upload your photos today. Hesabınız gereken, bugün fotoğraflarınızı yükleyin.

imgur

imgur

imgur is the simple image sharer. imgur basit resim sharer olduğunu. It’s the best way to host your image, and is always completely free. Bu resim barındırmak için en iyi yoldur ve her zaman tamamen ücretsizdir. Sharing your images has never been easier. Görüntüleri Paylaşım hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kaynak: smashingapps

Bu yazımızı okuyan 3.984. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

3 thoughts on “En iyi Resim barındırma ve Fotoğraf paylaşma siteleri

 • 05 Haziran 2009 tarihinde, saat 13:52
  Permalink

  Arkadaşlar Flickr sitesini tavsiye ederim yahoo’dan üyeliğinizin olması gerekiyor. Burada resimlerinizi arşivleyebilir, gruplandırabilirsiniz hatta arşivdeki rsimlerinizi web siteniz için foto galeri yapabilirsiniz, resimlerinizi etiketleyerek aratmalarda çıkmasını sağlayarak farklı yerlerde belki dergi ve gazetelerde yayınlanabilir, herhangi bir resim lazım olduğunda search kısmına yazdığınızda aratmış olduğunuz yerlerin % 95 ine ulaşabilirsiniz şahsen benim tavsiyelerim böyle.

 • 05 Haziran 2009 tarihinde, saat 15:44
  Permalink

  Tabi bunlar çok büyük ve uluslararası tirajı yüksek siteler. Özellikle flickrda kaybolmamak elde değil. Son yıllarda dijital fotograf makina fiyatlarının düşmesiyle daha da yaygınlaştı fotograf çekmek ve bu fotografları internette paylaşmak.İyi kötü amatör profesyonel her türden fotogarafa ulaşmak ve yorum yapmak ışık kadraj dijital manipülasyon nedir öğrenmek artık çok daha kolay. Beğenilen fotoğrafların toplistlerde yerini yükseltmekte size kalıyor. Ben daha çok Türkiyedeki fotoğraf sanatının diğerlerinden 1 adım önde olduğunu düşünüyorum. Daha teknik ve Romantik insanlarız ve gerçekten çok güzel fotğraflar çıkartıyoruz ortaya. uluslararasındaki başarılarımızda cabası. Bunun en büyük örneği http://www.fotokritik.com türkiyenin en büyük fotoğraf paylaşım sitesi.Sizlerinde bi göz atmasını ve varsa güzel fotograflarınızı paylaşmanızı isterim.

 • 28 Haziran 2011 tarihinde, saat 17:25
  Permalink

  GÜZELBİR SEVDA GÜZEL BİR DÜNYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir