En büyük kütüphaneyi dolduracak kadar veri

Vodafone 3G+ aboneleri ilk üç ayda dünyanın en büyük kütüphanesini dolduracak kadar veri indirdi. Türkiye’de üç ayı geride bırakan 3G hizmetlerinde, Vodafone 3G+ abonelerinin İnternet’ten haftalık veri kullanım oranı yüzde 1500 arttı. Vodafone 3G+ aboneleri dünyanın en büyük kütüphanesi olan Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi’ne kayıtlı kitaplardan daha fazla sayıda kitabın verisi kadar bilgi indirmiş oldular.

Son 1,5 ay içinde Mobil TV servisine abone olanların sayısı ise yüzde 92 arttı. Aboneler; “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Aşk-ı Memnu”, “Yaprak Dökümü”, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” gibi yerli yapımlar ile UEFA Avrupa Ligi futbol karşılaşmalarını Vodafone kalitesiyle “mobil” izlediler. 

17 Kasım 2009, İstanbul – Türkiye’yi iletişimde bambaşka bir çağa taşıyan 3G hizmetleri 4. ayına girerken, bu alanda Vodafone’un farkı ve uzmanlığı aboneleri tarafından beğeni topladı. Vodafone’un sunduğu 3G hizmetleri üstün teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Vodafone 3G+ ile haftalık veri kullanım oranı yüzde 1500 arttı

3G’nin hizmete girmesiyle Vodafone abonelerinin haftalık veri kullanım oranı yüzde 1500 arttı. Vodafone abonelerinin yüzde 11’ini oluşturan 3G+ abonelerinin veri kullanım hacmi, dünyanın en büyük kütüphanesi olan Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi’ne kayıtlı kitaplardan daha fazla sayıda kitap anlamına geliyor.

Süper hızlı mobil İnternet’e her an her yerden ulaşmak isteyen hız tutkunları Vodafone 3G Mobil Modem’e yoğun ilgi gösterdi. 3G’nin hizmete sunulduğu Temmuz ayından itibaren 3G Mobil Modem satışlarında yüzde 760’lık artış gözlendi. Avantajlı kampanyalar sayesinde Vodafone aboneleri yüksek kapasiteli veri paketlerine yöneldi. Vodafone 3G Mobil Modem ile 1000 TL’lik indirim çeki verilen Teknosa kampanyası ise dizüstü bilgisayar pazarında görülen büyümenin lokomotifi oldu.

Vodafone Mobil TV’de 19’u canlı, 9’u sadece Vodafone abonelerine özel kanal

Son 1,5 ay içerisinde Vodafone Mobil TV servisine abone olanların sayısı yüzde 92 artış gösterdi. Bu artışta, mobil yayın hakları alınan “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Aşk-ı Memnu”, “Yaprak Dökümü”, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” gibi yerli yapımlar ile UEFA Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi ve Bank Asya 1. Lig spor karşılaşmaları etkili oldu. Mobil TV yoğun olarak 20.00 ile 00.00 saatleri arasında izlendi.

Halen mobil TV’lerdeki en zengin içerik Vodafone Mobil TV’de bulunuyor. Vodafone Mobil TV 19 adet canlı kanal ve Vodafone’un abonelerine özel olarak oluşturduğu 9 kanal ile Vodafone 3G+ abonelerine hizmet veriyor. Vodafone bu hizmeti, müşterilerine ihtiyaçlarına uygun farklı paketlerle, sınırsız kullanım avantajıyla sunuyor.

Okunma: 391

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir