Gelecekte Vazgeçilmez Ürünler Neler Olacak (Tekstil ve Teknoloji)

Evet acaba gelecekte ürünler nasıl olacak.Önümüzdeki yıllarda nano teknoloji kullanılarak farklı türde tekstil ürünleri üretilecek.

Cep Telefonu şarj eden tişört ve renk değiştiren elbise

Nano teknoloji sayesinde daha önce hiç hayal bile etmediğimiz tarzda giyisilere geniş yer verilecek önümüzdeki yıllarda.Kokmayan Çorap bunlardan en ilgi çekenlerden birisi.

Renk Değiştiren Elbise, Kokmayan Çorap, Cep Telefonu Şarj Eden Tişört, Kir Tutmayan Kot Pantolon ve

Nano teknoloji sayesinde cep telefonu şarj eden tişört, kir tutmayan pantolon, renk değiştirebilen elbiseler, Kokmayan çorap, Güneşte solmayan siyah koyu renkli tişörtler ve bunun gibi birçok teknolojik ürünler üretilmeye şimdiden başlanıldı bile.

Akıllı tekstil ürünleri adı altında birçok teknolojik ürünler üretilecek.Akıllı tekstil üretimi konusunda  ise AB ülkeleri ile, Avusturya başta olmak üzere, ABD,Çin,Güney Kore, Hindistan, Japonya birçok ülkede çalışmalar yapılıyor.Türkiye’mizden Bursa Akıllı Tekstil üretimi konusunda onurumuz.Bursa’da dev markalara üretim yapan Yeşim Tekstil CEO’su bu ürünlerin üretimesi çalışmalarına çoktan başladılar bile.

Kısmet bizi gelecekte özellikle teknoloji yılı olan 2010 ‘da neler bekliyor  merakla bizde bekliyoruz.Hayırlısı neyse o olsun dileklerimle….

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir