Ekonomik Kriz NASA’yı bile vurdu!

Sevgili gencyolcu severler bu gün sizlere ekonomik kriz hakkında bilgi vermek istiyorum.Tüm dünyayı etkisine alan ekonomik kriz, teknoloji ve bilim alanında Dünya’da önemli bir yere sahip olan Amerikan ulusal havacılık ve uzay ajansını bile etkisi altına almaya başladı bile.Ekonomik kriz Amerikan ulusal havacılık ve uzay ajansı NASA’yı öyle etkiliyorki 2018 ‘de yapmayı planladığı çok önemli Ay’a yapacağı yolculuk programını  iptal etmeleri an meselesi olabilir.2018’de fırlatma çalışmaları süren ,Ares V roketi gizli bir şekilde saklanıyor.

Son haftalarda Kennedy uzay merkezinde yapılan oturumlarda Ares V roketi fırlatma tarihinin erteleneceği üzerinde konuşmalar yapıldı.Peki nedir bu Ares V roketi ve Ay’a harekat; İşte tam bu noktada sizlere şunu söylemeliyim ki Ares V roketi bazı iddalara göre şu ana kadar yapılmış en büyük ve en güçlü roket.Ayrıca Bu roket ile birlikte Ay’a bir çok astronot gönderilmesi ve uzun süren araştırmalar yapılması hedefleri arasında bulunuyor.

Ne diyelim belkide teknoloji ve bilimin getirdikleri tesadüf olmasa gerek.!

Bu yazımızı okuyan 895. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir