Dünya’nın En Güzel İkiz Kedileri

Dünyanın en güzel ikiz kedileri Iriss ve Abyss ile tanışın! Rusya Saint – Petersburg da yaşıyorlar. Birbirine çok bağlı olan bu kardeşlerin heterokromatik gözleri var. Heterokromatik göz, farklı renkte gözlere sahip olmak anlamına gelir. Örneğin, biri yeşil veya kahverengi ve diğer mavi olabilir, ya da bir gözü birkaç renkte olabilir. Instagramda 39 bin takipçisi olan ikiz güzeller bu aralar sosyal medyada hayli revaçta. Gelin,  büyüleyici fotoğraflarına bir gözatalım… Daha çok bilgi: Instagram  Meet Iriss and Abyss – the most beautiful twin cats in the world! The 9-month-old sisters are living in Saint-Petersburg where they found their human dad at 3 months old. These inseparable cats both have heterochromatic eyes.

Having heterochromatic eyes means that eyes are of different colour. For example, one might be green or brown and the other blue, or there might be a few colours in one eye. Legend says that different coloured eyes allow people or animals to see into both worlds – of the living and the dead. I myself don’t know if that’s true, but I can for sure say that heterochromatic eyes are stunning.

Kaynak: boredpanda – gençyolcu

Okunma: 656

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir