Docx dosyalarından bıktınızmı ?

Microsoft Office 2007’nin başımıza sardığı “x serisi dokümanları” uyumlu olmadığı ofis programlarında kullanmanın yolunu anlatıyorum.

Office 2007’nin getirdiği en belalı özellik, hiç şüphesiz çoğu alternatif ofis uygulamasıyla uyumsuzluk gösteren yeni .docx belge formatı. Özellikle e-posta iletişimlerinde kabus olan ve gönderilen belgelerin karşı tarafta okunamamasına neden olan bu uyumsuzluğu çözmenin artık çok kolay bir yolu var. Zamzar online dosya dönüştürücü, resim, ses, video ve sıkıştırma dosyalarının yanı sıra artık belgeleri de birinden diğerine dönüştürebiliyor.//explorador//

Adrese Teslim Doc Dosyası

Tek yapmanız gereken .docx, .xlsx ya da .pptx gibi dosyalarınızı hedef gösterip, dönüştürmek için uyumlu formatı belirleyerek e-posta adresini girmek. Zamzar, dönüştürdüğü dosyayı istediğiniz formatta adrese teslim gönderiyor.

Bu yazımızı okuyan 908. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir