Demo FİFA 2010 Çıktı Buyrun

Merakla beklenen oyun FİFA 2010 demo çıktı.Nihayetinde FİFA 2010 demosu yayınlandı.Bu yeni oyunda oyuncular artık rus liginide oynıyabiliyorlar.Yeni FİFA 2010 da oyunu oynarken sahadaki oyuncuları farklı bir şekilde daha rahat kontrol edilebiliyor.Önceki sürümlere göre çok  yenilenmiş gözüküyor.FİFA 2010 Demo bağlantısı için

Peki oyunda top sürmek nasıl; oyunda 360 derece top sürme sayesinde savunmadan sıyrılmak mümkün.Fizik motoru ile oyunun similasyon yönü iyice gelişmiş.Oyunu oynarken futbolcuları gerçekteki gibi kontrol etme şansı var.Oyunda futbolcuların yetenekleri gerçek hayattaki gibi birbirlerinden farklı.

FİFA 2010 Demo da daha geniş top sürme ve daha kısa süreli topa sahip olma şansı da var böylelikle oyunseverlerin bu demo oyun dikkatini çekeceğe benziyor.

Oyunun 2GB’lık demosunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Download: http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/fifa10_pc_demo_ee.exeBu yazımızı okuyan 1.157. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

One thought on “Demo FİFA 2010 Çıktı Buyrun

  • 13 Eylül 2009 tarihinde, saat 14:26
    Permalink

    fifa 2010 DVD lerinin bir an önce oyun satan dükkanlarda yerlerini almasını bekliyoruz. EA Sports bu işin en iyisi olduğunu zaten uzun yıllardır kanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir