CRYSİS WARHEAD: Hafta Sonu Ücretsiz Buyrun!

Crysis’i hafta sonu boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz. Gerekli dosyalar ve bilgiler burada… Crysis Wars, Crysis Warhead oyununun çok oyunculu bölümünü temsil ediyor. Geliştiriciler bu hafta sonu boyunca oyunu ücretsiz olarak oynamanız için bir fırsat sunuyor. Crysis Wars, Crysis ve Crysis Warhead’de bulunan tüm özellikleri, silahları ve araçları beraberinde getiriyor. 21 harita üzerinde üç farklı oyun modu olan Instant Action, TeamInstantAction ve PowerStruggle’da çarpışabilirsiniz. Herhangi bir ücret talep edilmiyor; sadece mycrysis.com adresine girip kayıt olmanız yeterli. Kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen aktivasyon kodu ile Crysis sunucularına erişim hakkı kazanıyorsunuz.İlgili kişiler hemen indirme işlemine başlamalı, zira gerekli kurulum dosyası boyutu 5,5 GB. Fırsat 13 Ekim tarihine kadar geçerli. Oyunu ücretsiz indirmek için haberin Şifre almak için bir diğer alternatif:
MyCrysis.com’a kayıt olduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile bu adrese girip ücretsiz aktivasyon şifrenizi alabilirsiniz.

Download:

Crysis Wars – İlk Kısım
Crysis Wars – İkinci Kısım
Crysis Wars – Üçüncü Kısım

Bu yazımızı okuyan 968. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir