Çin İşi Windows XP Çinliler Bunuda Kopyaladılar Buyrun İndirin!

Çinlilerin kopyalamadıkları pek bi şey kalmadı gibi kopyalama işnde Çinliler baya ilerlediler.Şimdide XP’yi kopyaladılar.Çinli Bir firma kendine ait  YLMF Os Adında bir işletim sistgemini piyasaya sürdü bile.Xp ye çok benziyen bir program.Yalnız programı başlatırken, karşınıza çince bi menü veya ekran çıkabilir.Şayet böyle bi şeyle karşılaşırsanız, menüyü veya ekranı ingilizce yapabilirsiniz.

Ancak diğer bazı kopyaladıkları ürünler gibi biraz kullandıktan sonra XP ‘den farklı bir çok yönünün olduğu ortaya çıkmakta.Ve işletim sisiteminni bazı yerlerinde çeviri tam yapılmamış.Herşeye rağmen ben yinede indirmek istiyorum diyenler için buyrun…  http://www.ylmf.org/en/download.html

Bu yazımızı okuyan 1.016. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir