Cep Telefonu Virüs Programı – NetQin

Free  Download Mobile Antivirus Multilingual Cep Telefonlarının gelişmesi ile birlikte cep telefonu yazılımları ve virüsleri de gelişme göstermektedir. Hafıza kartlar, SMS, MMS, Bluetooth, Kızılötesi, GPRS ve Internet üzerinden birçok virüs cep telefonunuza bulaşabilir. Bu sayede sahip olduğunuz liraların gitmesine veya çok yüksek meblağlı faturaların gelmesine sebep olabilir. Tabii bu zararları sadece size değil rehberinizde kayıtlı olan herkese veya kablosuz bağlantılarla çevrenizdeki cep telefonlarına da yollar ve bu sayede yine zarar görebilirsiniz.

Rehberinizin haricinde sahip olduğunuz mesajlar, yazı, ses, resim, video dosyalarına da erişebilir. Bunları silebilir veya kopyalayabilirler.

NetQin adlı program ise cep telefonunuza kurulduktan sonra virüs tehlikelerine karşı iyi bir kalkan görevi yaptığı söyleniyor.

Sizler de aşağıdaki bağlantıdan programı DOWNLOAD düğmesine tıklayıp indirerek sisteminize kurabilirsiniz.

Free   Download Mobile Antivirus Multilingual

_Talha_ Çelik_ on Email_Talha_ Çelik_ on Facebook_Talha_ Çelik_ on Twitter_Talha_ Çelik_ on Wordpress_Talha_ Çelik_ on Youtube
_Talha_ Çelik_
Yönetici & Editör at GencYolcu.com & e-Kalem.com
Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır.

GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır.

Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.
Okunma: 197

_Talha_ Çelik_

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir