Çatlak T-Shirt Yarşması

TiffanyÇatlak T-Shirt”yarışması bu yıl da geçen sene olduğu gibi 1 Mart-1 Mayıs tarihleri arasında yapılıyor. T-shirt üzerinde kullanılabilecek her türlü özgün, komik, karizmatik ve hınzır çizginizi, sloganınızı veya grafiğinizi www.catlaktshirt.com adresine yükleyin; 10binTL’lik para ödülünü kazanın. Geleneksel Tiffany Çatlak T-shirt Yarışması’nın dördüncüsü bu yıl 1 Mart’ta başladı. Yarışmayla ilgili detaylı bilgiyi catlaktshirt.com sitesinden alabilirsiniz.Bu sene yarışma birincisi 10 binTL, ikinci 5bin TL üçüncü ise 2500TL’lik para ödülü kazanıyor!

Yarışmaya eser gönderme süresi 1 Mayıs’ta sona eriyor. Bu tarihten sonra yarışmaya t-shirt tasarımında kullanılabilecek esprili çizim ve sözleriyle katılanlar arasından 30 finalist belirlenecek. Bu eserler 15 Mayıs’tan itibaren http://www.catlaktshirt.com/ adresinden oylamaya sunulacak. İnternet üzerinden yapılan oylama sonuçları Haziran ayında gerçekleştirilecek Tiffany Çatlak Parti’de jüri değerlendirmesiyle birlikte açıklanacak. Finale kalan çalışmalar Tiffany tarafından üretilerek mağazalarda satışa sunulacak.

*****

1mayıs 2009 tarihine kadar çatlak t-shirt yarışmasına gönderilecek t-shirtler arasından en iyi 10’u ünlü bir kişi tarafından seçiliyor. Sonra bu 10 t-shirt oylamaya sunuluyor. Oylamada 1. 2. ve 3. kişilere sırasıyla 10, 5 ve 2.500 TL para ödülü var.
Ödüller
Başvuru Formu

Sıkça sorulan sorular… (Kendim hazıladım)
T-shirt yarışmasına katılmam için yaş sınırı var mI?
-Kesinlikle yok, her türlü yaştan yarışmacı başvurabilir!
T-shirt’ümü nasıl tasarlıyıcam?
-Geçen yıllarda herkes kendi programlarıylan tasarlıyordu, fakat çok kötü t-shirtler geldiğinden tiffany kendi t-shirt programını çıkardı ve sitedeki programla tasarlıyacaksınız…

Veee…
-Yarışmaya katılan herkese final gecesinde giymesi için tiffany mağazalarından herhangi bir çatlak t-shirt seçip ücretsiz alabileceksiniz!
Ayrıca sizler için geçmişte kazanan t-shirt’ler

Kaynak: yenimecra.com – www.moda moda.net

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

One thought on “Çatlak T-Shirt Yarşması

  • 17 Nisan 2009 tarihinde, saat 14:51
    Permalink

    geçen yıl jürinin ilk 30finalist tasarımının içinde yıllardır herkesin bildiği (geyiğini yaptığı) tshirtler vardı.bu yıl jürinizden tasarımları seçerken özellikle çok dikkatli olmalarını rica ediyorum.
    örnek:
    örnek: 1968 yılında içilen kahvelerin hatrı kalmamıştır. bu herkesin bilip kullandığı bir şey.nasıl finalist olduğunu anlayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir