Buyrun İndirin Safari 5 Yenilendi!

Apple firması uzun zamandır yapmış olduğu safari güncellemesini sonunda geçekleştirdi.Safari 5 eski sürümünden daha hızlı ve daha çok yeniliklere sahip.

Peki ya Safari 5’te neler var.Online makaleler okunabilmesi için Safari Reader geliştirilmiş ve Nitro Engine adlı program ile program 4 kat hızlı bir hal almış durumda.

Ne diyelim şimdiden kullanıcılara kolay gelsin.Şahsen ben Safari kullanma gereksinimi şimdilik istemiyorum.Safari Kullanıcıları için yeni sürümü aşağıdaki adreste indirebilirsiniz.

http://www.apple.com/safari/download/

Bu yazımızı okuyan 975. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir