Bu Yılbaşında Sevdiklerinize Konfor Hediye Edin

Her yılbaşında benzer hediyeleri almaktan sıkılanlar, bu yıl Jabra Bluetooth kulaklıklar ve araç kitleri ile sevdiklerine konforlu bir hayat hediye edecek.

Birbirinden zarif tasarımları ile hem kesenize hem de gözünüze seslenen Jabra ürünleri, yenilikçi teknolojileri sayesinde iletişimi konforlu ve keyifli hale getiriyor.

Jabra, yılbaşında sevdiklerine şık ve kullanışlı hediyeler almak isteyenlere, birbirinden zarif ve kullanışlı Bluetooth kulaklıklar ve araç kitleri sunuyor. Turkcell Ekstra ve satış noktalarında,TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında KDV dahil 59 ve 169 TL. arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulan Jabra Bluetooth kulaklıklar ve araç kitleri, zarif tasarımları ile bu yılbaşında sevdikleriniz için en uygun hediye alternatifleri olacak.

Küçük Dev Kulaklık: Jabra BT4010Jabra BT4010, “Akıllı Ekran” özelliğiyle Bluetooth kulaklıklara yeni bir boyut kazandırıyor. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcılar pil, bağlantı ve arama durumlarını sürekli kontrol etmek zorunda kalmadan, kulaklık üzerindeki ekrandan takip edebiliyor. Özellikle sürekli cep telefonu ile görüşmek zorunda olan kişilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Jabra BT4010 sade tasarımı ve kullanıcı dostu teknolojisi sayesinde yoğun iş temposuna sahip sevdikleriniz için ideal bir seçenek oluşturuyor.
www.veteknoloji.com
Kısaca Jabra BT4010:
– Akıllı Ekran özelliği
– Kolay kullanım için otomatik eşleştirme
– Kancalı / kancasız çift yönlü kullanım, 2 farklı boyutta kulaklık kancası
– 6 saate kadar konuşma, 150 saate kadar bekleme süresi
– Bluetooth 2.0 EDR ve eSCO ile temiz ses kalitesi
www.veteknoloji.com
Jabra BT2050: Uygun Fiyata Şık Tasarım ve Kalite

 

Jabra’nın modacılara ilham veren kulaklığı Jabra BT2050; modern görünüm, zerafet ve şıklığı teknoloji ve kullanım kolaylığı ile birleştiriyor. Jabra BT2050, üzerindeki gümüş rengi tuş paneli ile dinamik bir görünüm sergiliyor. İki farklı kullanım şekli, ses netliği ve kalitesi, otomatik eşleşme özelliği, 4 tuş ile tüm fonksiyonları yerine getirebilme imkanı ve sade tasarımı ile cihaz hem kulağa hem de göze hitap ediyor.

Kısaca Jabra BT2050:
– Göz alıcı tasarım, mükemmel ses kalitesi
– Kolay kullanım için otomatik eşleştirme
– Dikkat dağılmasını önleyen akıllı ışık özelliği
– Kancalı / kancasız çift yönlü kullanım, 2 farklı boyutta kulaklık kancası
– 6 saate kadar konuşma, 150 saate kadar bekleme süresi
– Bluetooth 2.0 EDR ve eSCO ile temiz ses kalitesi

Jabra SP700 ile Eller Serbest, Sürüş Güvenli…

Sürüş sırasında sevdiklerinize eller serbest konuşma şansı tanıyan Jabra SP700 araç kiti, onların rahat ve güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlıyor. Cihaz sadece araç kitinden değil, aracın radyo/ses sistemi üzerinden de çağrı alma imkanı veriyor. Bağlı olduğu cep telefonundaki müziklerin araç hoparlörüne aktarılmasını sağlayarak, sürücüleri CD taşıma, MP3 çalar bağlantısı kurma, radyo kanalı arama gibi zahmetlerden kurtarıyor. Jabra SP700, yeni sesli bilgilendirme özelliği ile sevdiklerinizin gözlerini yoldan ayırmadan işlem yapabilmesini sağlıyor. DSP teknolojisi ile arka plandaki sesleri azaltıp ekoyu engelleyerek mükemmel ses kalitesi sunan cihaz; otomatik eşleşme özelliği, çoklu konferans imkanı, zarif tasarımı ve hafifliği ile de göz dolduruyor.
www.veteknoloji.com
Kısaca Jabra SP700:
– FM vericisi ve Bluetooth sayesinde araç radyosu üzerinden aynı anda arama yapma ve müzik dinleme
– A2DP destekli telefonlardan radyoya müzik aktarımı
– Sürüş esnasında rahat kullanım için sesli bilgilendirme
– DSP (Dijital Sinyal İşleme) teknolojisi ile arka plan ses azaltımı ve eko engelleyici
– Gece Sürüşü modu
– 14 saate kadar konuşma, 255 saate kadar bekleme süresi
– Bluetooth 2.0 versiyonu

Bu yazımızı okuyan 1.137. takipçimizsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir