bedava forum + blog’unuz olsun

Tooum
Tooum
tooum Yine şans eseri bulduğum ve gayet hoşuma giden bir servis.Bu serviste kendinize ücretsiz bedava blog ve forum alıyorsunuz hemde tek hamlede.

\

Nasıl mı başlıyalım ;
Sitemize giriyoruz.Daha sonra menüdeki SIGNUP FOR FREE! butonuna tıklıyoruz ve üstte çıkan forma bilgilerimizi giriyoruz.

Bilgi Kutucuğu =)
Bilgi Kutucuğu =)
bilgilerimizi girdikten sonra signup tuşuna basıyoruz onaylama filan yok =) ve bize oluşturduğumuz blog ve forum adresinin linki geliyor.Linkimize giriyoruz benimki http://errorlog.tooum.net/ (reklam demeyin bildiri için aldım) girdikten sonra sağ üst köşedeki login butonuna basıyoruz.

Login Butonu
Login Butonu
Login olduktan sonra admin panelimize girelim ve ayarlarımızı filan yapalım demi admin panele girmek için yine sağ en üst köşeden ADMIN linkine tıklıyoruz.

Admin Butonu
Admin Butonu
işte karşımızda admin paneli birazda buradan bahsedelim bari ..

Admin Panel Önizlemesi | Büyütmek için tıklayınız..
Admin Panel Önizlemesi | Büyütmek için tıklayınız..
admin panelimizden gerekli her şeyi yapabiliyoruz tek tek anlatma ihtiyacı duymadım herkes rahat bir şekilde olayı kavrayabilir kısaca admin panelden,site ayarlarını,temasını,sitilini,üyeleri,katagorileri,genel ayarları,özel ayarları,yazıları,blogları,forumları sadece sağ menüden yapıyoruz.

Menümüz
Menümüz
Sizlere birde demo burdan
Blog demosu için buraya forum demosu için buraya tıklamanız yeterli

Bu yazımızı okuyan 939. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir