Avea, TTNET ve Türk Telekom tek markayla hizmet sunacak

AVEA, TTNET VE TÜRK TELEKOM TEK MARKA OLDU

AVEA, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, yarından itibaren ‘Türk Telekom’ tek markasıyla müşterilere sunulacak. Antalya’nın Serik İlçesi Belek Turizm Bölgesi’ndeki Regnum Carya Otel’de düzenlenen yeni logo tanıtım toplantısında konuşan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, dönüşüm sürecini anlattı. İki yıl önce stratejik bir kararla çok önemli markaları TTNET, Avea ve Türk Telekom’u tek çatı altında birleştirdiklerini anlatan Aslan, “Türk Telekom yeni yapısıyla Türkiye’nin iletişim kalbi olacak” dedi. Bu birleşmeyle tek noktadan hizmet sunacaklarını aktaran Aslan, “Dijital devrim yapmak istiyoruz. Logo değişikliğiyle yeniliğimizi tamamladık. 206 bin kilometre fiber altyapıya kavuştuk. Bu mevcut fiber hattın yüzde 80’ini temsil ediyor. Son 10 yılda 20 milyar TL’den fazla yatırım yaptık. 81 ilde fiber ağımız mevcut. 34 bin çalışan ve 37 milyon aboneye sahibiz. GSM, internet ve televizyon yayını tek bir kaynaktan sunulacak. Bugün itibariyle birleştirici güç Türk Telekom. Yeni bir sayfa açıyoruz” diye konuştu

CEP TELEFONU EKRANINDA TÜRK TELEKOM YAZACAK
Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, dönemin kullanıcılara avantajlarını da anlattı. Müşterilerinin ne istediğini öğrendiklerini ve bunu sağlamak için de çalıştıklarını aktaran Aslan, ‘5G’ teknolojileri için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerinin 27 Ocak itibariyle ‘Türk Telekom’ tek markasıyla müşterilere sunulacağını vurgulayan Aslan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek. Türk Telekom, sektöre fiber altyapısının gücünü getirerek, özellikle mobil alanda yeni bir dönemin başlangıcına imza atıyor. Yeni dönemde, Türk Telekom’un 206 bin kilometrelik fiber ağının sağladığı güçle, entegre iletişim, eğlence ve TV hizmetleri; tek bir noktadan, kesintisiz şekilde, rakipsiz bir hız, en yüksek kalite ve kapasiteyle Türk Telekom markası altında Türkiye’ye sunulacak. Bir gecede değişim yapacağız ve cep telefonlarının ekranında 27 Ocak’tan itibaren ‘Türk Telekom’ yazacak.

‘4.5G’NİN LİDERİ OLACAĞIZ’
Fiber altyapının gücünü mobil iletişime de taşıyacaklarını kaydeden Aslan, şöyle dedi:

“206 bin kilometrelik fiber altyapımız, Nisan 2016’da hayata geçecek 4.5G iletişim noktalarını besleyecek olan kökleri oluşturacak. Fiber altyapımız ve sahip olduğumuz, ‘4.5G’ için kritik öneme sahip 1800 MHz bandındaki en yüksek kapasite ve abone başına düşen en yüksek frekans paketleriyle nisan ayında başlayacak ghc v4.5G’de sektörde değişimin öncüsü, ‘4.5G’nin rakipsiz lideri olacağız. Yeni ‘4.5G ‘mobil dünyası Türk Telekom’un fiber gücü üzerinde yükselecek. Sadece ‘4.5G’nin değil, tüm yeni nesil mobil teknolojilerin de lideri olacağız. 5G’nin yol haritasını çıkarmak üzere oluşturulan uluslararası konsorsiyuma Türkiye’den davet edilen tek şirket olmamız ve 5G ile ilgili yapmış olduğumuz patent başvurularımız, öncülük vizyonumuzun en somut kanıtıdır.”

‘4K TEKNOLOJİLERİNİ SUNACAK’
Türk Telekom’un güçlü fiber altyapısıyla Türkiye’deki TV yayıncılığında da köklü değişime yol açacağını vurgulayan Aslan, “Türkiye’nin en zengin TV içeriğinin sağlayıcısı olarak müşterilerimize 4K teknolojisini de sunacağız. Müşterilerimiz, 3 yıl boyunca yayın haklarına sahip olduğumuz ‘UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ maçlarını 4K formatında izleme imkanını yakalayacak” dedi.

Toplantıda Türk Telekom Bireysel İşbirimi CEO’su Erkan Akdemir de 1 Nisan itibariyle ‘4.5G’ teknolojisine geçişle ilgili bilgi verdi.

——————————————————————-

Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.

 ‘Tek Telekom, Türk Telekom’ çağı başlıyor

Türk Telekom, Avea ve TTNET, güçlerini “Türk Telekom” tek markası altında birleştirdi. Yeni logosu ve yenilenen marka kimliği ile “Türk Telekom” iletişim ve eğlence dünyasına yepyeni bir soluk getirecek.

Türk Telekom; mobil, internet, ev telefonu, TV ve kurumsal servisler alanındaki hizmetlerini artık, tek marka altında sunacak. Türk Telekom müşterileri; en yüksek kalitedeki iletişim ve eğlence hizmetlerine tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.

Avea, TTNet ve Türk Telekom’un gücünü; tek marka altında birleştiren Türk Telekom; sektöre fiber altyapısının gücünü getirerek özellikle mobil alanda yeni bir dönemin başlangıcına imza atıyor. Fiber gücüyle mobilde yeni başlayacak dönemin adı Türk Telekom olacak.

Yeni dönemde Türk Telekom’un 206 bin kilometrelik fiber ağının sağladığı güçle, entegre iletişim, eğlence ve TV hizmetleri; tek bir noktadan, kesintisiz şekilde, rakipsiz bir hız, en yüksek kalite ve kapasite ile Türk Telekom markası altında Türkiye’ye sunulacak.

Türk Telekom; dünya trendleri, müşteri ihtiyaçları ve gelecek vizyonu doğrultusunda; Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarıyla sunduğu ürün ve hizmetlerini “Türk Telekom” tek markası altında birleştirerek yine bir ilke imza attı.

Mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerini tek noktadan sunarak sektörün en büyük“Dörtlü Oyuncusu” konumunda olan Türk Telekom; Türkiye’nin en büyük marka birleşmesini; yeniliği, dinamizmi ve müşteri odaklılığı temsil eden yeni logosu ve marka kimliği ile taçlandırdı.

Türk Telekom müşterileri, artık tüm hizmetlere, “Türk Telekom” tek markasıyla; tek bir mağazadan, tek çağrı merkezi numarasıyla ve tek internet sitesi üzerinden erişebilecek.

Türk Telekom tek marka çatısı altında “Bir” ve “Daha Güçlü”

“Tek Telekom, Türk Telekom” söylemi ile ifade edilen yeni dönemde, Türk Telekom’un 206 bin kilometreye ulaşan, Türkiye’nin 81 ilindeki fiber ağı; dünya standartlarında, en güçlü, en hızlı ve en yüksek kapasitede iletişim ve eğlence hizmetlerinin, hem mobil hem de sabit ağlar üzerinden verilmesini mümkün kılacak. Türkiye’nin büyüme ivmesini de dikkate alarak belirlenen yeni yapılanma, gelecek dönemde Türk Telekom’un; ülkenin ve bölgenin dijital üssü olma vizyonunu da içeriyor.

Tüm iletişim ve eğlence hizmetlerinin “Türk Telekom” tek markası altında bir araya gelmesi ile Türkiye’de yeni bir dönem başlıyor. Yeni dönemin imzası niteliğindeki yeni logo ve marka kimliği; yenilikçi olma, dinamizm, müşteri odaklılık, çeşitlilik gibi değerleri temsil ediyor.

Türkiye’de yeni bir dönem başlıyor…

Yeni 4.5G mobil dünyası, Türk Telekom’un fiber gücü üzerinde yükselecek.

Hizmetlerini tek marka altında birleştiren Türk Telekom’un; tüm Türkiye’ye yayılmış, 206 bin kilometrelik fiber altyapısının gücü hem mobil hem de sabit alandaki hizmetlerde kendini gösterecek. Türk Telekom; fiberin gücünü mobile taşıyacak. Türk Telekom’un 206 bin kilometrelik fiber altyapısının gücü, Nisan ayında hayata geçecek 4.5G iletişim noktalarını besleyecek olan kökleri oluşturacak.

Türk Telekom, 4.5G için kritik öneme sahip 1800 MHz bandındaki en yüksek kapasite ve abone başına düşen en yüksek frekans paketleriyle, 4.5G döneminde, değişimin öncüsü ve 4.5G’nin rakipsiz lideri olacak.

Tüm yeni nesil mobil teknolojilerde liderlik vizyonu

Markalarının güçlerini tek marka altında birleştiren Türk Telekom, güçlü fiber altyapısı ve sahip olduğu frekanslarla sadece 4.5G’nin değil; tüm yeni nesil mobil teknolojilerin de lideri olacak. Türk Telekom’un 5G’nin yol haritasını çıkarmak üzere oluşturulan uluslararası konsorsiyuma Türkiye’den davet edilen tek şirket olması ve 5G ile ilgili yapmış olduğu patent başvuruları, Türk Telekom’un öncülük vizyonunun en somut kanıtıdır.

Fiberin gücüyle TV yayıncılığı

Türk Telekom’un güçlü fiber altyapısıyla Türkiye’deki TV yayıncılığında da köklü değişime yol açacak. Türk Telekom; Türkiye’nin en zengin TV içeriğinin sağlayıcısı olarak müşterilerine 4K teknolojisini sunacak. Türk Telekom müşterileri, “UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi” maçlarını 3 yıl boyunca 4K formatında izleme imkanını yakalayacak.

Türk Telekom’dan dünyaya örnek marka birleşmesi

Türk Telekom; marka birleşmesini; işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden, servislerde herhangi bir aksama yaşamadan ve dünyadaki benzerlerinden çok daha kısa bir sürede başarıyla tamamladı. Bu birleşme Türkiye’de iletişim ve eğlence alanında köklü değişimlere yol açacak. Bu sayede Türk Telekom; artık çok daha fazla hareket halinde olan müşterilerine, diledikleri yerden dünyaya bağlanma imkanını, birden fazla cihaz ve hizmet kanalıyla sunabilecek.

Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu dijital ortak: Türk Telekom

Türkiye; gelecekte bölgesi için önemli bir finans-enerji-ulaşım üssü haline gelecek. Türk Telekom; bu mega dönüşüme eşlik ederek, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu dijital ortak olacak.

“Tek Telekom, Türk Telekom” çağı başlıyor

  • Türkiye’nin 81 iline yayılan 206 bin kilometrelik fiber ağ ile süper hızlı, süper verimli, yüksek kapasiteli bağlantı,
  • Sektöre en fazla yatırım yapma özelliği  (Son on yılda 20 milyar lira yatırım)
  • 34 bin kişilik nitelikli personeli
  • 37 milyon müşterisi ile Türkiye’nin en büyük entegre iletişim ve eğlence markası Türk Telekom.

Artık Tek Telekom, Türk Telekom

Türk Telekom’un tek çatı altında sunacağı hizmetler birçok yeniliği beraberinde getiriyor:

*Türk Telekom tek markasıyla müşterilere sunulan yeni dünya; ilkleri ve enleri barındırıyor. *Tek marka altında birleşmek; en yüksek kapasite, en yüksek hız, en yüksek servis kalitesi, en geniş ürün portföyü, tek noktadan hizmet, tek çağrı merkezive tek internet sitesi anlamına geliyor.

*Türk Telekom müşterileri, bütün işlemlerini, tek bir çağrı merkezi numarasını arayarak veya internet üzerinden tek bir paneli kullanarak yapabilecekler.

*Bütün satış sonrası destek hizmetleri de tek bir noktadan sunulacak.

*Türk Telekom müşterileri ayrıca, hizmetleri kişiselleştirme konusunda da önemli avantajlar elde edecek. Avantajlı ‘çoklu hizmet paketleri’ ile müşteriler, ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri seçmenin ayrıcalığını yaşayacaklar.

Bu yazımızı okuyan 979. takipçimizsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.