Anlatma’ya Gerek Yok, Görüyorsunuz

Şelale videosuyla ünlenen İsa Sezeroğlu

4 yıl önce çektiği şelale videosuyla ünlenen İsa Sezeroğlu, görüntüleri yeğeninin paylaştığını söyledi. Ünlenmesiyle ilgili de konuşan Sezeroğlu, “İstemeden oldu ama güzel oldu. Güzel tepkiler aldım” dedi. Sezeroğlu ayrıca, kendini televizyonda görmesine inanamadığını söyleyerek, “Ama bu mükemmel” dedi.

Köyde mütevazı bir yaşam süren, kendine yetecek kadar arı kovanı, 1 ineği bulunan 4 çocuk babası Sezeroğlu’nun çektiği video sosyal medyada milyonlarca beğeni topladı.

Şelale videosunu 4 yıl önce çektiğini belirten İsa Sezeroğlu, “Çektiğim video telefonumda kalmıştı. Geçen sene Hacca gitmiştim. Yeğenim Selahattin Sezeroğlu yeni bir ev aldı onu ziyarete gittim. Bana televizyonun telefondaki görüntüleri gösterdiğini söyledi. Bende “Hac’da telefonumla çektiğim görüntüleri bana izlet” dedim. Telefonumu televizyona bağlayınca şelale videosunu gördü. Bütün ısrarlarıma rağmen videoyu sosyal medyada paylaştı. Ertesi gün Elazığ şehir merkezine gittiğimde baktım herkes benden bahsediyor. İş işten geçmişti videom tutulmuştu. İstemeden oldu ama güzel oldu. Olacağı varmış, güzel şeyler yaşadım. Sert tepkiler de oldu ama genellikle iyi tepkiler aldım” dedi.

“İlk paylaştığında kızdım”

Yeğeni Selehattin Sezeroğlu’na video ilk paylaştığında kızdığını aktaran Sezeroğlu, “Şu anda yeğenimle aramız iyidir. Sosyal medyada videoyu görünce yeğenime telefon açtım. Yeğenime sen neden böyle yaptın dedim. Ben hacı bir adamım. Sen neden videoyu paylaştın dedim. Yeğenim de bir şey olmaz dedi ve beni ikna etmeye çalıştı. Bende hacı bir adam olarak İslam’ı öne alarak iyi laftan dolayı iyi davrandım. Ben iyiliği severim” ifadelerini kullandı.

“Bu mükemmel”

Televizyonu açtığında ekranlarda kendisini gördüğünü dile getiren Sezeroğlu, ”Kendimi televizyonda görüyorum ama hala bana inandırıcı gelmiyor. Ama bu güzel, mükemmel. İleri zamanlarda güzel reklamlarda oynamak istiyorum. Helal reklamlar olacak. Geçen yıl hacca gitmiş biriyim. Haramdan kaçıyorum. Harama kesinlikle yaklaşmıyorum, bir ürün çürük olursa ben ona dikkat ediyorum. Öyle bir ürünü reklam etmem. Helal reklamlar yapacağım çünkü o para helaldir. Ben İsa Sezeroğlu olarak söz seo vermeye de çok önem veriyorum. Benim verdiğim söz senet ve tapudan daha ileridir. Ben dürüstlüğü seviyorum. Ben normal şaka yapıldığında severim ileriye gidilince şakadan nefret ederim” şeklinde konuştu.

‘Görüyorsunuz mükemmel’ dediği reklamdan 6 bin lira almış

‘Görüyorsunuz, mükemmel’ dediği şelale videosuyla ünlü olan ve bir GSM reklamında oynayan İsa Sezeroğlu, reklamdan 6 bin lira kazandığını söyledi.

elale’ videosuyla bir anda sosyal medya fenomeni haline gelen İsa Sezeroğlu, geçtiğimiz günlerde bir GSM markasının reklamında da rol aldı. Kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden Sezeroğlu, “Köyümüzde ve çevresinde benzer şelaleler var. seo En küçük oğlum Emre için o videoyu çekmiştim. Konuşmam tamamen doğal” dedi.

İlk videosundan 6 bin lira kazandığını ifade eden İsa Sezeroğlu, “Gittiğim yerlerde, ‘Vak vak amca geldi’ diyorlar. İkincisini de çektik. Yeğenim Fırat Meydanoğlu menejerliğimi yapıyor” diye konuştu.

Kaynak: Yeni Şafak

Okunma: 1.040

Fatih Akbaş

1987 Malatya Darende Doğumlu, İlk, Orta ve Lise eğitimini Darende'de tamamladı. İnönü Üniversitesi Muhasebe Vergi Uygulamaları ve İşletme bölümü mezunu. Darende'nin meşhur Kenger Sakızını araştırıp, tanıtımında büyük destekleri oldu. Hobileri arasında fotoğraf, sosyal medya, Seyehat, yüzme, masa tenisi ve güreş vardır. İngilizce ve Arapça bilmekte, Beşiktaş taraftarı, Evli ve 2 çocuk babası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir