Alamet Filmi – Robot Alâmet

PANA Film – Kurtlar Vadisi Ekibi – bir canlandırma – animasyon – filmi projesi hayata geçirmeyi planlıyorlar. Proje : Alamet, Sultan II. Abdulhamid Han‘ın Japonlara gönderdiği Alamet adlı bir robotun hikayesini anlatıyor.

Kurtlar Vadisi ekibi deyince silah kullanan kötüleri yok etmek için kurulan bir grup ve grup lideri Alamet Alemdar adlı bir robot düşünmeyin. Necati Şaşmaz’ın ve kardeşlerinin kurduğu Pana Film’in hem çocukları, gençleri, yetişkinleri etkileyecek ülkemizin insanlarının kaybettikleri o özgüveni tekrar yakalamalarını sağlayacak bir proje. Canlandırma olarak yapılmasının tercih nedeni hem süre hem maddiyat hem de çocukların daha kolay anlamasını sağlamak olabilir.

Sultan II. Abdulhamid Han’ın Japonlara gönderdiği Alamet adlı robotun canlandırma filmini çekecek.

www.alametfilm.com

Devamını Okumak İçin Tıklayınız.

_Talha_ Çelik_ on Email_Talha_ Çelik_ on Facebook_Talha_ Çelik_ on Twitter_Talha_ Çelik_ on Wordpress_Talha_ Çelik_ on Youtube
_Talha_ Çelik_
Yönetici & Editör at GencYolcu.com & e-Kalem.com
Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır.

GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır.

Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.
Okunma: 262

_Talha_ Çelik_

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir