Acun Dördün Biri Hilesi

Survivor Adası’na ziyaret ödüllü Dördün Biri yarışmasının 3. haftası 7 Mayıs 2011 Cumartesi saat 18:00 – 13 Mayıs 2011 Cuma saat 15:00 arası yapılacaktır.

“DÖRDÜN BİRİ” NASIL OYNANIR?

Acunn.com’a üye girişi yaparak Dördün Biri oyun ekranına ulaşabilirsiniz.

Oyun; 1, 2, 3 ve 4 rakamları yazılı kutularından birinin üzerine tıklanarak oynanır.

Oyuna başladığınızda puanınız (0) sıfırdır.

Dört kutudan üçünde, bir sonraki seçime geçmeyi hak ettiğinize işaret eden onay (√) işareti; sadece birinde ise kaybettiğinize işaret eden çarpı (X) işareti bulunmaktadır. Bu işaretlerin kutular içindeki dağılımı otomatik ve karışık olarak sistem tarafından belirlenmektedir.

Tıkladığınız kutudan onay (√) işareti çıkarsa, tekrar bir seçim yapabilmeniz için 4 kutuyu görürsünüz. Bu aşamada iki şey yapabilirsiniz:

1. Yeni bir seçim yaparsınız ve oynamaya devam edersiniz.
2. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan “Puanı Kaydet” butonuna tıklar ve puanınızı kaydedersiniz.

Tıkladığınız kutudan onay (√) işareti çıktığında “1” (bir) puan alırsınız. Onay (√) işaretini bulduğunuz her seçim size “+1” (bir) puan kazandırır.

Oyun boyunca, kutularda çarpı (X) işaretini görmediğiniz sürece, istediğiniz zaman puanınızı kaydedebilirsiniz. Seçiminiz sonucunda çarpı (X) işaretiyle karşılaşmanız, kaybettiğiniz anlamına gelmektedir ve kazandığınız puanlar sıfırlanır. Ancak tekrar oynayabilirsiniz; bir kişinin oynayabileceği oyun sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Puanınızı kaydettiğinizde ise oynadığınız oyunu sonlandırmış olursunuz ve kaydettiğiniz puanla sıralama listesindeki yerinizi alırsınız.

“Puanı Kaydet” butonuna tıklamadığınız sürece puanınız kaydedilmez ve sıralamaya giremezsiniz. Yaptığınız seçimler sonucu ulaştığınız puanla sıralamada yer almak için mutlaka “Puanı Kaydet”e tıklamanız gerekmektedir.

Puanınızı kaydettikten sonra da tekrar (0) sıfırdan başlayarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Bir oyun dönemi boyunca kaydettiğiniz en son puan kaç ise, sıralamada o puan ile yer alırsınız. Son kaydettiğiniz puan bir önceki puanınızı siler.

 

YARIŞMA ŞARTLARI

Yarışmaya katılanların Acunn.com’a üye olurken verdikleri bilgilerin (ad, soyad, telefon, adres) doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olmadığı durumlardan dolayı Acunn.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yarışmacının üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgileri ile kanun önündeki bilgileri aynı değilse, yarışmacı kazanmış dahi olsa Survivor Adası’na ziyaret ve t-shirt ödülü hakkını kullanamayacaktır. Ayrıca, bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda Acunn.com, bu üyenin üyeliğini askıya alma hakkını saklı tutar.

Kazanılan Survivor Adası’na ziyaret ve t-shirt ödülü, yarışmacı tarafından hiçbir zaman başka bir kişiye satılamaz, devredilemez, bağışlanamaz veya para karşılığı talep edilemez.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacı, kendisi için belirlenen seyahat tarihinin bir başka tarihle değiştirilmesini talep edemez.

Acunn.com, Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kullanmayacak olan yarışmacının ödülünü bir alt sırada yer alan yarışmacıya devretme hakkını saklı tutar.

Dördün Biri yarışmasına katılan üyelerin birden fazla hesap açarak haksız yollardan kazanç sağlamaları yasaktır. Bu tür haksız yoldan ödül kazanan üyelerin ödülleri kendilerine teslim edilmeyecektir ve bu durumdan dolayı Acunn.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Dördün Biri yarışmasına, Türk Medeni Kanunu anlamında temyiz kudredine sahip olan ve 18 yaşını bitiren herkes yarışmacı olarak katılabilir. 18 yaşından küçük olan yarışmacıların başvuruları geçerli sayılmayacaktır. Herhangi bir şekilde Survivor Adası’na ziyaret ödülünü kazanmış olsalar dahi bu haktan yararlanamayacaklardır.

Yarışmaya katılan üyenin herhangi bir şekilde hile yaptığının tespit edilmesi durumunda kazandığı ödül kendisine teslim edilmeyecektir. Acunn.com robot programlar kullandığı tespit edilen yarışmacıların, bu şekilde aldıkları puanları tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar. Yarışmacı işbu tasarrufu ve Acunn.com’dan herhangi bir tazminat talep etmemeyi peşinen kabul eder. Acunn.com söz konusu hareketlerde bulunan üyelerin üyeliklerini askıya alma ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Ayrıca Acunn.com her türlü hukuki yola başvurma hakkını da saklı tutmaktadır.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacılar en geç 3 (üç) gün içinde ödülü kullanmak isteyip istemediğini Acunn.com yetkililerine bildirmek zorundadır. Acunn.com, bu süre içinde bildirimde bulunmayan üyenin ödülünü bir alt sırada yer alan yarışmacıya devretme hakkını saklı tutar.

Dördün Biri yarışmasında bir yarışmacı, 5 hafta boyunca sadece bir kere adaya gitme ödülünü kazanabilir.
5 haftalık yarışma döneminde bir yarışmacı 1 kereden fazla adaya gitme ödülüne hak kazanırsa, hakkı, ödülü kazandığı yarışmada kendisinden bir sonra gelen yarışmacıya devredilir.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacıların ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin pasaport çıkarma ücretleri hariç, uçak biletleri ve konaklama ücretleri Acunn.com tarafından karşılanacaktır. Kazanan yarışmacılar diğer kisisel harcamalarindan kendileri sorumludur ve onlara sunulan hizmetleri istemeyip kendileri ekstra harcama yapmalari durumunda yapilan harcamadan Acunn.com sorumlu degildir.

Dominik Cumhuriyeti’ne yapılan uçak seferleri İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan yapılacaktır. Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacıların ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin İstanbul Atatürk Havaalanı’na kadar yapacakları ulaşım ve diğer kişisel masraflarından kendileri sorumludur.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacıların ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin fiziki, cismani, maddi ve/veya manevi zarar ve kayıplarından Acunn.com sorumlu tutulamaz.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacıların ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin Dominik Cumhuriyeti’ne yapacakları seyahat süresince pasaport ve T.C. Kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü hakkını kazanan yarışmacılar ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin seyahat ile ilgili evrakları eksiksiz doldurması ve kendisine sunulacak olan muvaffakatnameyi imzalaması gerekmektedir. Aksi takdirde ödül hakkından yararlanamaz.

Acunn.com çalışanları ve birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar. Katılıp Survivor Adası’na ziyaret ödülünü kazanmış olsalar dahi bu haktan yararlanamayacaklardır.

Acunn.com yarışmanın kurallarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler ve yarışmacılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü kapsamında Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık San.ve Tic.A.Ş., Coca-Cola İçecek A.Ş. ve/veya Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık San.ve Tic.A.Ş sponsor olarak anılmaktadır.

Ödüller 

Survivor Adası’na ziyaret ödülü 5 (beş) hafta boyunca sürecektir. Her hafta 3 (üç) yarışmacı ödül sahibi olacak ve kendisi ile birlikte bir misafirini adaya götürme hakkını kazanacaktır.

“Dördün Biri” Yarışma haftaları;

1. hafta 23.04.2011 Cumartesi günü 22:30’da baslar 29.04.2011 Cuma günü 15:00’de biter.
2. hafta 30.04.2011 Cumartesi saat 18:00’de başlar 06.05.2011 Cuma saat 15:00’de biter.
3. hafta 07.05.2011  Cumartesi saat 18:00’de başlar 13.05.2011 Cuma saat 15:00’de biter.
4. hafta 14.05. 2011 Cumartesi saat 18:00’de başlar 20.05.2011 Cuma saat 15:00’de biter.
5. hafta 21.05.2011  Cumartesi saat 18:00’de başlar 25.05.2011 Çarşamba saat 15:00’de biter.

Yukarıda tarihleri belirtilen 5 (beş) hafta boyunca, oynanacak “Dördün Biri” oyununda en yüksek puana ulasan ilk 3 (üç) yarışmacı ,Survivor Adası’na ziyaret ödülü için bilgi yarışmasına katılmaya hak kazanacaktır.

Ayrıca her hafta en yüksek puana sahip ilk 100 (yüz) yarışmacı Coca-Cola baskılı t-shirt kazanacaktır. T-shirtler standart olup, M (medium-orta) beden olarak belirlenmiştir. T-shirtlerin gönderimi, her haftanın ödülleri açıklandıktan sonra 5 iş günü içerisinde Acunn.com tarafından yapılacaktır. Kargo ücreti Acunn.com’a aittir.

Survivor Adası’na ziyaret ödülü ve Coca-Cola baskılı t-shirt kazananların listesi her hafta yarışma bittikten sonra 24 saat içinde Acunn.com’dan duyurulacaktır.

Her hafta Cuma günü 15:00 de sona eren yarışma sonrasında en yüksek puana sahip ilk 3 (üç) yarışmacı Survivor Adası’na ziyaret ödülü için asil yarışmacı olarak, asil yarışmacılardan sonra en yüksek puanı alan 3 (üç) yarışmacı ise yedek yarışmacı olarak belirlenir.

Yarışma bitiminden hemen sonra (15:01 itibarı ile) asil ve ihtiyaç halinde yedek listedeki yarışmacılar üyelik sırasında belirtmiş oldukları telefon numarasından noter huzurunda aranacaktır.

Aramalar Acunn.com yetkilileri tarafından ilk asil yarışmacıdan başlamak üzere noter huzurunda yapılacaktır.

Asil yarışmacılar 3(üç) saatlik zaman dilimi (15:01-18:01) içinde en az 3 (üç) kez aranacaktır. Asil yarışmacılara telefon ile ulaşılamaması durumunda 18:02-21:02 saatleri arasında yedek yarışmacılar aranmaya başlanacaktır. Yedek yarışmacı aramalarına ilk yedek yarışmacıdan başlanacaktır.

Yarışmacılara 3(üç) adet bilgi içerikli soru telefonda sorulacaktır. Yarışmacı soruların tamamına doğru cevap verdiği takdirde Survivor Adası’na ziyaret ödülüne hak kazanacaktır. Her bir yarışmacı ödülü kazandıktan sonra, 3 (üç) iş günü içerisinde mesai bitimine (saat 17:00) kadar gerekli şartları yerine getirmekle yükümlüdür. Yarışmacıdan beklenilen şartlar ve seyahat tarihleri, Survivor Adası’na ziyaret ödülünü almaya hak kazandıktan sonra kendisi ile telefon aracılığı ile yapılan görüşmede de paylaşılacaktır.

Aynı puanda birden fazla yarışmacı bulunduğu takdirde, o puana ilk önce ulaşan yarışmacı sıralamada aynı puanı alan yarışmacının bir üst sırasında yer alacaktır.

Dördün Biri yarışmasında bir yarışmacı, 5 hafta boyunca sadece bir kere adaya gitme ödülünü kazanabilir. 5 haftalık yarışma döneminde bir yarışmacı 1 kereden fazla adaya gitme ödülüne hak kazanırsa, hakkı, ödülü kazandığı yarışmada kendisinden bir sonra gelen yarışmacıya devredilir.

Gerekli Şartlar

Kazanan yarışmacı ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafiri, yarışmayı kazandığı günden sonraki ilk 3(üç) iş günü içerisinde geçerli pasaport bilgilerini Acunn.com yetkilileri ile paylaşmak zorundadır.

Kazanan yarışmacı arzu ettiği takdirde tek başına da ödülünü değerlendirebilir.

Kazanan yarışmacı veya yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin geçerli bir pasaportu bulunmaması durumunda, çıkartacakları pasaport ücreti kendilerine aittir.

Kazanan yarışmacı ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafirinin 18 yaşından büyük olması zorunludur. 18 yaşından küçük olduğu tespit edilen yarışmacılar, Survivor Adası’na ziyaret ödülünü kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.

Kazanan yarışmacı ve yarışmacı ile birlikte gelecek misafiri Dominik Cumhuriyeti – Survivor’ın düzenlendiği adaya kazandıkları tarihten en geç 2 (iki) hafta sonra seyahat yapacaktır.

Survivor Adası’na Ziyaret Ödülü

Bu ödül Survivor Adasına 1(bir) günlük ziyareti ve Dominik Cumhuriyeti’nde 5 yıldızlı bir otelde 4 gece – 5 gün herşey dahil konaklamayı içerir. Seyahat detayları, kazananlar ile Acunn.com yetkilileri tarafından paylaşılacaktır.

 

30 Nisan – 06 Mayıs 2011 tarihleri arasında Coca-Cola baskılı t-shirt Kazananların Listesi
1.) whomi (48 Puan)
2.) puskuvit (48 Puan)
3.) gumuscu47 (47 Puan)
4.) vuudu (47 Puan)
5.) omer343434 (46 Puan)
6.) moral33 (46 Puan)
7.) tolber (45 Puan)
8.) buketsarar (44 Puan)
9.) ebr123 (43 Puan)
10.) mezopotamya1993 (43 Puan)
11.) tobecontinued (43 Puan)
12.) goksadefe (42 Puan)
13.) batubey (41 Puan)
14.) bariskuvvet (40 Puan)
15.) muskir37 (40 Puan)
16.) insanadair (40 Puan)
17.) acigdem (39 Puan)
18.) aegean (39 Puan)
19.) mfcelkan (39 Puan)
20.) ilknurozkan34 (38 Puan)
21.) oflimusti (38 Puan)
22.) maybelater (37 Puan)
23.) nihan83 (37 Puan)
24.) haldunk (37 Puan)
25.) girdap53 (36 Puan)
26.) cyhnyvz (36 Puan)
27.) fxxxy (36 Puan)
28.) resatuzun34 (36 Puan)
29.) cakkalim (36 Puan)
30.) berilyum (35 Puan)
31.) hatolga1 (35 Puan)
32.) hmzctn (35 Puan)
33.) harbadil (35 Puan)
34.) verycool (35 Puan)
35.) serhatbesiktask (35 Puan)
36.) jalees (35 Puan)
37.) senbilirsin (35 Puan)
38.) nahyall (35 Puan)
39.) bircanomer (35 Puan)
40.) ariza44 (35 Puan)
41.) mazd (35 Puan)
42.) pisekar367 (35 Puan)
43.) xgenon (35 Puan)
44.) bababahadir (35 Puan)
45.) kuddusii (34 Puan)
46.) qburk (34 Puan)
47.) ferhatergan (34 Puan)
48.) DEMIRCN (34 Puan)
49.) longong (34 Puan)
50.) ceekfadeblack (34 Puan)
51.) mehmet1882 (34 Puan)
52.) freehugs (34 Puan)
53.) bycprs (34 Puan)
54.) denizhanucar (34 Puan)
55.) dmt19 (34 Puan)
56.) bengeldim (34 Puan)
57.) firtina07 (33 Puan)
58.) impressive23 (33 Puan)
59.) efsane1818 (33 Puan)
60.) MerTr (33 Puan)
61.) Mehsali (33 Puan)
62.) fanatik41 (33 Puan)
63.) ugurylmz (33 Puan)
64.) mintek (33 Puan)
65.) onurkolay (33 Puan)
66.) 45544554 (33 Puan)
67.) tmaers (33 Puan)
68.) hasretdk (33 Puan)
69.) SahTugruL (33 Puan)
70.) onlylion (33 Puan)
71.) Mix74 (33 Puan)
72.) k6060 (33 Puan)
73.) adnanerdogan (33 Puan)
74.) sato66 (33 Puan)
75.) tiyara (33 Puan)
76.) onursen541650 (33 Puan)
77.) tayfunacre (33 Puan)
78.) elif74 (33 Puan)
79.) 243444 (33 Puan)
80.) kancansan57 (33 Puan)
81.) adem3200 (33 Puan)
82.) merto35 (32 Puan)
83.) yirmiyedimart (32 Puan)
84.) bekdikli (32 Puan)
85.) bozkurt (32 Puan)
86.) dewit (32 Puan)
87.) ilayda99 (32 Puan)
88.) alpersar (32 Puan)
89.) 1962 (32 Puan)
90.) metehanyuksel58 (32 Puan)
91.) vzgclmzm (32 Puan)
92.) 19799 (32 Puan)
93.) edse (32 Puan)
94.) sayas (32 Puan)
95.) mblgl89 (32 Puan)
96.) leveltez (32 Puan)
97.) emrala (32 Puan)
98.) mollaemin (32 Puan)
99.) babaadem (32 Puan)
100.) BERJEF (32 Puan)

Ödül kazanan üyelerin profil bilgileri güncel ve doğru olmak zorundadır. Bu kritere uygun üyelerin iletişim adreslerine, 7 (yedi) iş günü içerisinde ödülleri kargo yolu ile gönderilecektir.

gencyolcular on Emailgencyolcular on Facebookgencyolcular on Googlegencyolcular on Instagramgencyolcular on Twittergencyolcular on Youtube
gencyolcular
Blogger, Sosyal Medya Uzmanı at Genç Yolcu
Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com
Okunma: 192

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir