ACDSee 11: Resim yöneticisinin yeni sürümü

ACDSee popüler ACDSee Photo Manager yazılımının yeni bir sürümünü yayımladı. En yeni 11. sürümde (2009) yazılım Flickr gibi çevrimiçi platformlara doğrudan gönderim yapabiliyor.

Ayrıca fotoğraflar yönetilebiliyor, düzenlenebiliyor ve organize edilebiliyor. Program bir fotoğraf ile çalıştığınızda otomatik olarak orijinalinin bir kopyasını kaydediyor. Böylece başarısız resim düzenlemeleri geri alınabiliyor. Üreticiye göre program 400’ün üzerinde farklı formatı destekliyor.

Yazılımın tam sürümünün fiyatı yaklaşık 40 Euro. 30 günlük deneme sürümünü ise aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz.

Download: ACDSee Photo Manager 2009

Bu yazımızı okuyan 955. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir