Yazı Ekle | Genç Yolcu

Yazı Ekle

Gencyolcu.com , 2007 Haziran’da yayın hayatına başlamıştır. İlk bir yıllık istatistik verileri; %84 Türkiye %16’sı Yurtdışı ve 95 farklı ülkeden olmak üzere aylık 30.000  yıl’da  380.000 ziyaretci ortalaması  olmuştur. Bu ziyaretçilerimiz genelde gençler olmak üzere, farklı ülkerden farklı kültürlere, eğitimlere, mesleklere sahiptirler.

Sitemiz editörler tarafından güncellenmek, kurucular tarafından da yönetilmektedir. Sitemizde öncelikle Gençlerle  ilgili makaleleri ve haberleri paylaşmayı amaçlamaktayız. Bunun yanında, Kültür, Sanat, Tasarım gibi konular başta olmak olmak üzere , seçici olmak şartıyla, kişisel gelişim amaçlı ve gündeme yönelik yazılara da yer vermekteyiz.  Site üyelerine de yazarlık imkanı tanınmaktadır, Gönderilen yazıları bölüm editörleri tarafından incelendikten sonra yayınlanmaktadır. Üyelerimiz, bilgileri ve ilgi alanları doğrultusunda farklı bölümlere yazı ekleyebilir. Bu paylaşımda sizleri de aramızda görmekten, yazılarınızı yayınlamaktan mutluluk duyacağız.

Yazdığınız yazılarda birçok bağlantı ve açıklamalar yapılması öngörülmektedir. Anlattığınız olaya, yazdığınız konuya her açısından yaklaşın, Yazmış olduğunuz yazılarda kullanmış olduğunuz bütün kaynakları yazı sonunda kesinlikle belirtilmesi gerekmektedir. Yazarlarımız yazılarını yazarken, bu husulara dikkat ederlerse daha yararlı olacaktır.

Siteye Nasıl Yazı Eklerim ?

1- Siteye yazı eklemek için öncelikle üye olma şartı vardır.

2- Yazı eklemek isteyenler kullanıcı adıyla giriş yaparak yaznın alt tarafındaki yorum kısmına yazarlık teklifinde bulunması gerekmektedir. Daha sonra başvurusu Yönetici tarafından üyeliği yazar olarak aktifleştirilecektir.

3- Yazarlık başvurusu için gencyolcu.com@gmail.com Adresine kullanıcı adınızı ve kısa özgeçmişinizi ekleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

3- Üyeliği yazar olarak onaylanan kişiler sitemize sağ üst köşeden ‘ÜYE OL’ bölümünde giriş yaparak sistem paneline girecek. Panele giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan Kategorilerden ‘YAZILAR‘ bölümünden ‘Yeni Ekle’ bölümünü seçerek yazı ekleme sayfasıne erişecektir.

4- Yeni Yazı Ekleme sayfası açıldıktan sonra üstteki ilk boşluğa ‘Yazının Başlığı’ ve Alttaki diğer geniş alana yazının tam metni eklenecektir. Daha sonra sağ şablonda bulunan ‘Kategoriler’ bölümünden yazınızın hangi konu ile alakalı ise o kategoriyi yanındaki kutucuğa tıklayarak işaretliyorsun. Daha sonra yine sağ üst sağ tarafta bulunan ‘ İnceleme için Gönder’ butonuna tıklayarak yazıyı Editörlere ulaştırıyorsunuz, yazınız onaydan geçip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacaktır.

5- Ben bunları yapamam biraz karışık diyorsanız,gencyolcu.com@gmail.com adresine yazınızı ve yazı içinde kullanılacak resim, video, gibi  gerekli belgeleri de ekleyerek en sonuna da sitedeki üyelik isminizi yazı sahibinin adını ve soyadını da ekleyerek mail atmanız yeterli olacaktır.

6- Veyahut aşağıdaki formu doldurarak da yazılarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

 

Yazılarınızda yasalara aykırı içerik bulunmaması gerekmektedir, Ahlaki bozukluklara yön verecek, terörizm, hakaret, ayrımcılık, bölücülük içeren yazılar yayınlanmayacaktır. Yazarlar yazılarından sorumludur.

Her Türlü Sorun ve Önerileriniz için: gencyolcu.com@gmail.com

Yazı Ekle” için 9 yorum

 • 28 Temmuz 2009 tarihinde, saat 22:48
  Permalink

  Selam Gençyolcu kardeşim seni ve siteni tanımak istedim siten güzel ama seni tanımak isterim çalışmalarından dolayı başarılarının devamını temenni ederim..
  Genc Groop
  Gencorganizasyon yönetim kurulu adına
  Erol Genç

 • 05 Eylül 2009 tarihinde, saat 00:22
  Permalink

  sitenize kayıt oldum. yazar olarak sitenizde yazı paylaşmak ve sitenize katkıda bulunmak istiyorum.

 • 15 Ekim 2009 tarihinde, saat 19:40
  Permalink

  siteniz çok güzel. faydalı bilgiler içeriyor.

 • 17 Kasım 2009 tarihinde, saat 00:32
  Permalink

  s.a sitenizi inceledim ve hemen üye oldum. birşeyler paylaşmak istiyorum.

 • 01 Aralık 2009 tarihinde, saat 02:04
  Permalink

  sitenize kayıt oldum. yazar olarak sitenizde yazı paylaşmak ve sitenize ve kendime katkıda bulunmak istiyorum.

 • 03 Aralık 2009 tarihinde, saat 20:13
  Permalink

  selam sitenizi carpediem yayıncılıktan öğrendim. sitenizi geç tanımış olmaktan dolayı hayıflandım. yıllardır biriktirmiş olduğum yazılarım var. hayata, arayışa, çocukluğa, pişmanlıklara dair. yardımcı olursanız sevinirim.

 • 04 Aralık 2009 tarihinde, saat 00:44
  Permalink

  selam… sitenizin ismini daha yeni öğrendim ve yeni tanıdığım için yaşımın bayağı ilerlemiş olduğunu farkedip bunca zaman hayatı boşa harcadığımı farkettim… birikmiş yazılarım var paylaşmak istiyorum….

 • 03 Aralık 2011 tarihinde, saat 13:26
  Permalink

  Selamun Aleyküm…
  başarılar dilerim siteyi çok beğendim. Size katılıp birşeyler paylaşmak isterim, hem size hemde kendime katkım olsun.
  tekrar başarılar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir