Senarist Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar. Senaryo yazmak ve senarist olmak üzerine Durmuş Bayram Bey’in Emoji’de kaleme aldığı yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. İstifade etmeniz temennisiyle…

Hayal Dunya
1984 doğumluyum. Adımdan da anlayacağınız gibi hayalci biriyim. Perest olmadıktan sonra hayalciliğin faydalı olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü hayal demek bir çeşit fizibilite çalışması yapmak demektir. Tuğla koymadan bina dikmek demektir. Hayalcilik size film yapımına para harcamadan kendi filminizi izleme olanağı sunar.

Durup düşündüm konu nereye gelmiş. :)

İstanbul doğumluyum. Senaryo yazarıyım ve Tv formatı hazırlıyorum. Bu konularda çeşitli eğitimler aldım ve bazı başarılarım mevcut. Evliyim. Bir kızım var. Geceleri severim. Düşünmek için elverişli zamanlardır. Sessizliği severim. Güleryüzlü kişileri severim.

Gencyolcu.com hanesinin sakini olmak benim için güzel ve özel. Herkese teşekkür ederim.
GençYolcu.com'da bu yazıyı okuyan 188. kişisiniz.

Hayal Dunya

1984 doğumluyum. Adımdan da anlayacağınız gibi hayalci biriyim. Perest olmadıktan sonra hayalciliğin faydalı olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü hayal demek bir çeşit fizibilite çalışması yapmak demektir. Tuğla koymadan bina dikmek demektir. Hayalcilik size film yapımına para harcamadan kendi filminizi izleme olanağı sunar. Durup düşündüm konu nereye gelmiş. :) İstanbul doğumluyum. Senaryo yazarıyım ve Tv formatı hazırlıyorum. Bu konularda çeşitli eğitimler aldım ve bazı başarılarım mevcut. Evliyim. Bir kızım var. Geceleri severim. Düşünmek için elverişli zamanlardır. Sessizliği severim. Güleryüzlü kişileri severim. Gencyolcu.com hanesinin sakini olmak benim için güzel ve özel. Herkese teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir