GÜNÜN FOTOĞRAFI

Genç Yolcu  Günün Fotoğrafı’na Katılım Şartları

1- Fotoğraf sanatçısı ya da Fotoğrafa gönül veren herkes fotoğraf gönderebilir.

2- Fotoğraflar da belli bir kategori şartımız bulunmamaktadır.

3- Her fotoğrafsever 5 (beş) adet eser göndermesi gerekmektedir. Genç Yolcu Fotoğraf editörleri uygun olan fotoğrafları seçerek paylaşacaktır.

4- Çekmiş olduğunuz Fotoğrafları gönderirken Ad Soyad, Fotoğrafcı’nın Memleketi yada İkamet ettiği şehir, Fotoğrafın çekildği şehir ve mekan bilgisini yazarak fotoğraflar ile birlikte göndermesi gerekmektedir.

5- Genç Yolcu  Günün Fotoğrafları , Günlük olarak Sosyal Medya hesaplarından paylaşılmaktadır. Aşağıda örnek olarak daha önce Facebook, Twitter ve İnstagram hesapalrımzıdan paylaşılmış fotoğraflar mevcuttur.   Günün Fotoğrafı Sosyal medya hesaplarından paylaşılarak binlerde kişiye ulaştırılmaktadır.

Aşağıdaki şekilde fotoğraf ile birlikte bu bilgiler paylaşılmaktadır.

Genç Yolcu  Günün Fotoğrafı

 Osman Hulusi GÜL / İstanbul
 Bursa / Ulucamii

Sizler de “GÜNÜN FOTOĞRAFI” bölümünde fotoğraflarınızın yayınlanmasını istiyorsanız Genç Yolcu Facebook Sayfamıza 5 fotoğraf ile birlikte Ad, Soyad, Şehir ve çektiğiniz fotoğraf hakkında kısa bilgi ekleyerek bize gönderebilirsiniz.

If you would like your photo published in the section ‘’The photo of the day’’ in GencYolcu Facebook page you can send us 5 photos with your Name, Surname, City and a Brief information about photos.

Genç Yolcu Günün Fotoğrafı Facebook Paylaşımları

 

Genç Yolcu Günün Fotoğrafı Twitter Paylaşımları
Genç Yolcu Günün Fotoğrafı İnstagram Paylaşımları