Katlanabilir Elektrikli Bisiklet MiQicycle !

Günümüz teknolojisinde artık katı yakıtlardan ziyade elektriğin önemi gün geçtikçe iyide iyiye artmakta ve talebin elektiriğin işlevselliği ve çevre kirliliğinedaha fazla uyumlu olmasından dolayı elektrikli ürünlere rağbet gittikçe artmakta.Elektirk alanında kendini  geliştiremeyen firmalar rakiplerinden geride kalacak gibi gözükmekte.

Ulaşım araçlarında elektrik çok önemli bir dilime sahip.Bu alanda Çin menşeili firma Xiaomi akıllı elektrikli katalanabilir bisikleti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Günümüz pahalılığında ekonomik araçların önemi her gün artmakta.Elektrikl ibu biisklet ile ulaşım hem ekonomik hemde keyifli.Ayrıca bluetooth bağlantısı ile de akıllı telefonlara bağlanabilme özelliği de bulunmakta.

ecycle

Yapılan bu bağlantı sayesinde pek çok kontrolün sağlanabildiği, bisiklet ile ilgili bilginin alınabildiği belirtilirken bisiklet ile yapılan yolların mesafesi, hızı, yakılan kalori ve diğer pek çok detay akıllı telefon üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Aynı zamanda GPS bağlantısı bulunan ve böylece harita gibi farklı uygulamaların da kullanılmasını mümkün kılan bisiklet, yer bildiriminin yapılmasını ya da adresin bulunmasını da sağlıyor. 14.5 kilogram ağırlığında, metal bir malzemeden yapılan ve oldukça basit bir yapıya sahip olan bisiklet katlanabilmesi sayesinde çok kolay bir şekilde taşınabiliyor ve daha pratik bir kullanım sağlıyor.

elektriklibisiklet

Bisikletin tek bir şarj ile 45 kilometre kadar gidebildiği belirtilirken bisikletin tam olarak dolması için 3 saatlik bir dolum süresi gerekiyor. Kullanıcıların sadece ulaşım için değil spor için de kullanabileceği elektrikli bisiklet kişilerin yaptığı aktivitelerin kayıt altına alınması sayesinde pek çok konuda kolaylık sağlıyor.

İlk olarak Çin’de satışa sunulması beklenen bisikletin etiket fiyatının 455 dolar olacağı açıklanırken Avrupa ve diğer ülkelerde bisikletin satışa çıkıp çıkmayacağı şu an için kesinlik kazanmış değil.

Kaynak: A Haber

Fatih Alan
Blogger / Turizmci
1980 Konya doğumluyum.Konya Anadolu Lisesi öğrenimimi tamamladıktan sonra eğitimime Amerikanın Kentucky eyaletinde devam etme kararı aldım.Kentucky Üniversitesi ingilizce dil bölümü mezunuyum.Aymnı zamanda Açıköğretim fakultesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisiyim.Gerek yurt dışı gerek se yurt içi bir çok firmada kariyerimi devam ettirdim.Şu an Bursa da Dünya da 40.000 'den fazla şubesi bulunan 5 yıldızlı bir franchise Turizm firmasında da çalışmaktayım.

Genyolcu ekibinde editörlük ve sosyal vlog ve youtuber konularında ayrıca teknoloji alanlarında editör ve site yazarlığı yapmaktayım.Bir çok Ülkeye gidebilme imkanım oldu.Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak, fotoğraf vlog ve video çekimi yapmak, kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak, birçok hobilerimden bazılarıdır.Ciddi anlamda iyi bir motosiklet kullanıcısıyım naked ve racing olanlar ise favorim.

Sporun her dalına aşığım, en sevdiğim ise yüzmek saatlerce suda kalabilirim benim için hiç bir sorun yok.Seyehat etmeyi yeni yerler ve insanları keşfetmesini çok seviyorum, içimde hala yaramaz bir çocuk olduğunu hissediyorum,stabil kalmak bana göre değil hareketi seven bir yapım var.Ülkemi çok seviyorum bayrağımıza da aşık bir insanım.Gencyolcu ekibinde bulunmaktan gurur duyuyorum.

Fatih Alan

1980 Konya doğumluyum.Konya Anadolu Lisesi öğrenimimi tamamladıktan sonra eğitimime Amerikanın Kentucky eyaletinde devam etme kararı aldım.Kentucky Üniversitesi ingilizce dil bölümü mezunuyum.Aymnı zamanda Açıköğretim fakultesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisiyim.Gerek yurt dışı gerek se yurt içi bir çok firmada kariyerimi devam ettirdim.Şu an Bursa da Dünya da 40.000 'den fazla şubesi bulunan 5 yıldızlı bir franchise Turizm firmasında da çalışmaktayım. Genyolcu ekibinde editörlük ve sosyal vlog ve youtuber konularında ayrıca teknoloji alanlarında editör ve site yazarlığı yapmaktayım.Bir çok Ülkeye gidebilme imkanım oldu.Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak, fotoğraf vlog ve video çekimi yapmak, kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak, birçok hobilerimden bazılarıdır.Ciddi anlamda iyi bir motosiklet kullanıcısıyım naked ve racing olanlar ise favorim. Sporun her dalına aşığım, en sevdiğim ise yüzmek saatlerce suda kalabilirim benim için hiç bir sorun yok.Seyehat etmeyi yeni yerler ve insanları keşfetmesini çok seviyorum, içimde hala yaramaz bir çocuk olduğunu hissediyorum,stabil kalmak bana göre değil hareketi seven bir yapım var.Ülkemi çok seviyorum bayrağımıza da aşık bir insanım.Gencyolcu ekibinde bulunmaktan gurur duyuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir